سری:

Smart

مدل:

شیر تک پایه آشپزخانه

کد کالا:

SR241-OT/Black

مشخصات فنی:

شیر آشپزخانه Smart
آبکاری مشکی و برنجی

توضیحات تکمیلی:

کلیه شیرآلات دنیل دارای کارتریج ایتالیایی با درج بارکد ، سریال و تاریخ تولید شرکت S.T.S.R (دفتر تحقیق و توسعه شرکت دنیل) می باشند.

شرح محصول:

طراحی مجموعه شیرآلات آشپزخانه DANIEL ، منحصر به فرد می باشد و کاربری آن به جزایر بزرگ آشپزخانه و سینک های شبه جزیره ای اختصاص داده شده است. ارتفاع و فضای زیر دهانه میکسر به شما این امکان را می دهد که از فضای کار بیشتری استفاده کنید. همچنین دوش های دستی قابل هدایت و کششی آن نیز به شما کمک می کند تا به گوشه های عمیق سینک دسترسی داشته باشید.

در برخی از مدل های میکسرهای آشپزخانه پیشرفته با فناوری TOUCH-ME ، امکان فعال کردن و قطع جریان آب با یک لمس ساده میکسر بدون نیاز به دخالت در اهرم آن فراهم آمده است. فناوری Touch-me از نظر کاربردی بودن، بهداشت، صرفه جویی در مصرف آب و سرعت در تمامی عملیات آشپزخانه یک مزیت بزرگ برای کاربر به حساب می آید. شیرآلات با فناوری TOUCH-ME نصب ساده ای دارند و استفاده از آن بسیار آسان است.

فناوری Touch-me که توسط باتری هایی در زیر سینک تأمین می شود، نیازی به سیم کشی برق یا تعمیر و نگهداری خاصی ندارد و علاوه بر تضمین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، تمامی عملیات آشپزخانه را تسریع می بخشد. اهرم اختلاط توسط کنترل Touch-Me “ایزوله” شده است تا امکان استفاده کلاسیک را نیز فراهم کند.

www.stsr.it
www.daniel.it

شیرآلات برنجی آشپزخانه

محصولات مشابه