گروه ژیمان

ژیمان در زبان کردی به معنی ” گامی به آینده ” است و همین استراتژی و رویکرد اصلی گروه ژیمان را در تمامی زمینه ها مشخص می نماید.

شکل گیری این گروه بر اساس نیاز بازار ساختمان های لوکس کشور به اجناس با کیفیت و استاندارد جهانی و با هدف عرضه این محصولات با بهترین شرایط فروش و خدمات پس از فروش صورت گرفته است.

از آنجا که ژیمان زیرمجموعه کارخانجات “سنی” با 35 سال سابقه در تولید و بازرگانی لوازم بهداشتی ساختمان می باشد؛ برخورداری از یک سیستم فروش قدرتمند با بیش از 200 نفر نیروی انسانی مجرب، سیستم حمل و نقل و لجستیک سریع و رایگان به کلیه پروژه های تهران و … از مزایای رقابتی ژیمان هستند.

معرفی شرکت مادر

سنی

مجموعه بزرگ سنی با مدیریت آقای عیسی غریبی کلیبر در سال 1360 فعالیت خود را در تولید لوازم بهداشتی ساختمان آغاز کرد و هم اکنون بزرگترین واحد تولیدی محصولات ساختمانی در ایران است.

تولید بیش از 1700 قلم از انواع محصولات لوازم بهداشتی از جمله : وان و جکوزی، زیردوشی، پنل دوش، شیرآلات بهداشتی، کابینت روشویی PVC، انواع اکسسوری و غیره این شرکت را از کلیه رقبا در بازار مجزا می کند.

Zhemaan Showroom

در شوروم (نمایشگاه) دائمی ژیمان، کلکسیون کاملی از زیباترین و خاص ترین لوازم بهداشتی ساختمانی وارداتی لوکس گردآوری شده که امکان بازدید معماران، طراحان داخلی و انبوه سازان را از شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9:00 الی 17:00) با هماهنگی قبلی فراهم می آورد.

  • شیرآلات لوکس ایتالیایی
  • شوروم وان جکوزی ژیمان
  • لوازم بهداشتی ساختمانی لوکس خارجی
  • روشویی و شیرآلات لوکس خارجی
  • شیر دوش حمام خارجی
  • شیرآلات آشپزخانه ایتالیایی جدید
Mr.gharibi
عیسی غریبی کلیبر                                 “تنها راه موفقیت در کار این است که عاشق کار خود باشید”

رئیس هیئت مدیره

علایق :کتاب، شعر، موسیقی، زادگاهم کلیبر

سولماز غریبی کلیبر                                 “فضای داخلی هر اتاق نشانگر روح طراح آن است”

مدیر عامل ژیمان

علایق : فلسفه، هنر، طراحی داخلی، تنیس، Gym

هومن غریبی کلیبر                                 “مذاکره کلید موفقیت است”

مدیر عامل سنی

علایق : گیتار کلاسیک، تنیس، فوتبال، طرفداری بایرن مونیخ