شرکت بت کو ” Bathco “یک شرکت اسپانیایی است که در طی ۳۸ سال به تولید طیف وسیعی از محصولات با کیفیت حمام و سرویس بهداشتی در دنیا پرداخته است و در طی این سال ها با توجه به تجربه ارزشمندی که از بازارهای جهانی به دست آورده است توانسته به درستی نیاز های مشتریان را بشناسد و برای این نیازهای پاسخ های متناسب پیدا کند. شعار شرکت بت کو بر روی سه اصل طراحی کیفیت و نوآوری خلاصه شده است که در تمام محصولات این شرکت به خوبی می توان آن را مشاهده کرد. کاسه های نقاشی شده

تحقیقات بر روی مصالح جدید

شرکت بت کو سرمایه گذاری بسیاری جهت تحقیقات بر روی مصالح جدید در کنار طراحی و کارایی محصول می کند و این یکی از سیاست های اصلی این شرکت است که با توجه به آن به نیازهای جدید مشتریان پاسخ گو است. از محصولات منحصر به فرد این شرکت کاسه های نقاشی شده است که در کمتر برندی این مدل از کاسه های نقاشی شده تولید می شود و نمونه مثال زدنی برای مفید واقع شدن تحقیقات بر روی مصالح است که این شرکت بر روی محصولات خود انجام می دهد. یکی از نمونه های بسیار خوب این موضوع همکاری شرکت بت کو با موسسه تکنولوژی صنایع Cantabria در سال ۲۰۱۳ است. هدف پروژه این است که یک ماده نوآورانه را ایجاد کنند که با ظاهری مانند مصالح طبیعی نمایان باشد و بتوان با آن ظروف بهداشتی با کیفیت بالا ضدآب مقاوم و سبک وزن ساخت.

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

شرکت بت کو برای اینکه مشتریان خود را در بازارهای جهانی از دست ندهد در بسیاری از نمایشگاه های بین المللی شرکت می کند. این نمایشگاه ها به شرکت اجازه می دهد که اوراق قرضه خود را با مشتریان بین المللی ببندد و محصولات خود را به مشریان جدید و بازارهای جدید معرفی کند. این شرکت هم چنین دارای نمایشگاهی مرکزی به مساحت ۶۰۰ متر مربع می باشد که محصولات بت کو را به نمایش می گذارد.

طراحی منحصر به فرد محصولات

شرکت bathco برای طراحی محصولات خود دارای تیم طراحی حرفه ای و آتلیه های هنری است. هنرمندان با الهام از منابع طبیعی و هنری تولیدات پورسلانی بسیار ارزنده ای را به جهان معرفی کرده که در نوع خود بی همتاست. کاسه های روشویی نقاشی شده این شرکت بسیار پرطرفدار هستند. این کاسه های نقاشی شده، مانند یک اثر هنری هستند که هر شخص می تواند در فضای خود از آن استفاده کند و لذت ببرد. طرح کاسه های نقاشی شده ابتدا در آتلیه های تخصصی بت کو طراحی می شوند و مورد تایید قرار می گیرند و سپس هنرمندان چیره دست آن ها را با قلم مو بر روی کاسه های روشویی نقاشی می کنند. سپس طی عملیات مختلف که بر روی این کاسه های نقاشی شده انجام می گیرد، محصول نهایی با کیفیتی عالی برای عرضه به بازارهای جهانی آماده می شود.

طرح های انحصاری کاسه های نقاشی شده

طراح برجسته اسپانیایی Javier Mariscal چندین طرح انحصاری روی روشویی های پورسلانی شرکت bathco ثبت کرده که الهام گرفته از کاشی کاری های مدیترانه ای است. این کاسه های نقاشی شده مانند کلاژی ار موزاییک های شهرهای ساحلی یونان و ترکیه اند که رنگ آبی آن ها عمیق همانند آب های مدیترانه است. Javier Mariscal معتقد است که تخصص او در خلاق بودن در معنی بخشیدن به نماد ها و به سخن در آوردن طرح ها است. او می گوید “برای خلاق بودن باید خوب شنید، خوب جذب کرد و همواره در حال تغییر بود”.

شرکت ژیمان نماینده انحصاری چینی آلات بت کو

شرکت ژیمان مفتخر است تا به عنوان نماینده انحصاری چینی الات بت کو bathco در ایران فعالیت می نماید. شما می توانید انواع طرح های منحصر به فرد این شرکت اسپانیایی را در سایت اصلی شرکت ژیمان مشاهده کرده و انتخاب کنید.