سرویس بهداشتی لوکس یا مدرن یکی از معیارهایی است که می تواند در انتخاب یک خانه تاثیر داشته باشد. امروزه طراحی سرویس بهداشتی در خانه ها اهمیت پیدا کرده است. بنابراین طراحی سرویس بهداشتی مدرن یا لوکس هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. اما چه تفاوتی بین یک سرویس بهداشتی لوکس با یک سرویس بهداشتی مدرن وجود دارد؟  آیا استفاده از شیرآلات لوکس ، شیرآلات طلایی ، کاسه روشویی لوکس یا لوازم بهداشتی لوکس می تواند یک سرویس بهداشتی لوکس را برای ما به همراه داشته باشد؟ یا استفاده از لوازم بهداشتی مدرن ، کاسه روشویی مدرن و شیرآلات مدرن می تواند طرح یک سرویس بهداشتی مدرن را به ما بدهد؟

اینه سرویس بهداشتی

تفاوت واژه لوکس و مدرن

در لغت نامه دهخدا واژه لوکس به معنای تجمل و زیبایی بسیار در لباس، اشیا منزل و غیره است. همچنین به معانی ای مثل عالی، فاخر و زیبا نیز اشاره شده است. در همین لغت نامه معنی واژه مدرن به معنای تازه، نوT جدید، تازه باب شده، مد روز و باب روز ذکر شده است.

سرویس بهداشتی مدرن

سرویس بهداشتی مدرن بنا بر معنی واژه مدرن ، سرویسی است که طراحی آن بر طبق مد روز، جدید، نو و ابتکاری باشد. بنابراین برای داشتن یک سرویس بهداشتی مدرن باید به دنبال جدیدترین لوازم بگردید. مثلا از شیرآلات مدرن و جدید استفاده کنید. همچنین برای چیدمان آن ها باید از ایده های تازه استفاده کنید. مثلا کاشی ها و سرامیک جز عناصری هستند که می توانند در طراحی یک سرویس بهداشتی مدرن ، نقش بسیاری ایفا کنند. چراکه قابلیت بسیار متنوعی برای چیدمان دارند.

 

روز به روز تنوع محصولات در بازار زیادتر می شود و کار شما را برای پیدا کردن لوازم باب میلتان راحت تر کرده است. مثلا انواع مختلفی از کاسه روشویی مدرن وجود دارد که می توانید با شیرآلات مدرن و آینه های متنوع هماهنگ کنید و سرویس بهداشتی مدرن به سبک خود طراحی کنید.

 

سرویس بهداشتی 3

سرویس بهداشتی لوکس

سرویس بهداشتی لوکس بنا بر معنی واژه لوکس ،سرویسی است که طراحی آن تجملی ، فاخر و زیبا باشد. یک سرویس بهداشتی لوکس دارای لوازم تجملاتی است و معمولا طرح های تجملاتی دارای رنگ های طلایی و براق درون خود می باشند. بنابراین برای طراحی یک سرویس بهداشتی لوکس می توان از کاسه روشویی طلایی ، شیرآلات طلایی یا شیرآلات رزگلد و همچنین لوازم بهداشتی لوکس استفاده کرد. البته استفاده از این عناصر در یک سرویس بهداشتی به معنی لوکس بودن آن نیست. چراکه انتخاب خود این موارد بسیار مهم است. مثلا اگر از کاسه روشویی طلایی استفاده می کنید باید بدانید که چه سنگ روشویی با آن هماهنگ کنید مثلا برای این کار می توانید از سنگ روشویی سفید یا سنگ روشویی قهوه ای استفاده کنید.

اگر برای سرویس بهداشتی خود شیرآلات طلایی یا شیرآلات رزگلد استفاده می کنید، کاسه روشویی سفید متناسب فضای شما خواهد بود. بنابراین چیدمان و انتخاب تک تک عناصر به شکل مطلوب و مناسب می تواند بسیار در داشتن سرویس بهداشتی لوکس موثر باشد.

می توانید نکاتی راجع به طراحی سرویس های بهداشتی را بخوانید.

سرویس بهداشتی لوکس

در هر صورت یک سرویس بهداشتی می تواند با توجه به سلیقه مشتری به صورت های مختلفی طراحی شود. اگر در انتخاب لوازم بهداشتی دقت شود، نتیجه کار بسیار مطلوب خواهد بود. چراکه انواع متنوع و کیفیت های متنوع محصولات بازار ، تصمیم گیری را سخت تر می کند. شرکت ژیمان با ارائه بروزترین محصولات بهداشتی ایتالیایی و اسپانیایی انتخاب را برای مشتریان خود راحت تر کرده است. برای بازدید از محصولات می توانید از سایت شرکت ژیمان دیدن نمایید.