حمام در خانه یکی از مهم ترین قسمت هایی است که باید برای طراحی آن اهمیت ویژه ای در نظر گرفت. دکوراسیون حمام اگر خوب طراحی شود علاوه بر اینکه در نمود ظاهری خانه بسیار تاثیرگذار است بر روی تک تک اعضای خانواده نیز می تواند اثر مثبت داشته باشد. چندین نکته کلیدی در دکوراسیون حمام وجود دارد که می توانید با رعایت آن ها تاثیر مثبت حمام خود را دو چندان کنید. انتخاب بهترین وان حمام یکی از آن نکات کلیدی است.

از عناصر تاثیرگذار در دکوراسیون حمام وان حمام است. انواع وان حمام در بازار وجود دارد که می تواند این سوال را به وجود آورد که بهترین مدل برای حمام شما کدام خواهد بود. شما با در نظر گرفتن چند نکته ساده می توانید بهترین انتخاب را از میان انواع وان حمام داشته باشید و دکوراسیون حمام خود را به بهترین شکل طراحی کنید.

وان-جزیره

برای خرید بهترین وان حمام :

ابعاد حمام خود را در نظر بگیرید.

قبل از هر چیز خواسته های خود را مشخص کنید. مثلا اگر خواستار استفاده از وان حمام هستید حتما قبل از خرید وان ، ابعاد فضای خود را در نظر بگیرید. گاهی به اندازه کافی فضا برای جایگذاری وان حمام وجود دارد و می توانید از میان انواع وان حمام بدون محدودیت، خرید  خود را انجام دهید. اما در برخی از حمام ها فضای کافی برای وان وجود ندارد که در این صورت انتخاب های شما محدود خواهد بود و باید با توجه به دکوراسیون حمام انتخاب خود را انجام دهید.

قبل از خرید بهترین وان قد افراد خانواده را در نظر بگیرید!

انتخاب بهترین وان حمام یکی از تصمیم های مهمی است که در دکوراسیون حمام بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در انتخاب بهترین وان حمام باید ابعاد فضای حمام و قد افراد خانواده را با هم در نظر بگیرید! وان حمام نباید به گونه ای انتخاب شود که شخص استفاده کننده مجبور به جمع کردن پاهای خود شود و احساس ناراحتی کند.

گاهی اوقات نیز فضای حمام به شکلی است که برای دکوراسیون حمام تنها می توان از وان حمام سه گوش استفاده کرد. این وان ها بر خلاف شکل ظاهری خود می توانند بسیار راحت باشند و جز انواع وان هایی هستند که به علت ابعاد خاص خود در بین خریداران طرفدارانی پیدا کرده است.

وان-توکار

به جنس وان حمام دقت کنید!

وان حمام از متریال های مختلفی تولید می شود که می تواند در قیمت وان حمام تاثیرگذار باشد. در زمان خرید وان حمام به جنس آن حتما توجه کنید. به طور مثال وان اکرلیک از ورق های اکرلیک ریخته گری شده تهیه می شوند و برخی از آن ها بدون درز و برخی از چند ورق تشکیل می شوند که دارای درز هستند و به طبع قیمت وان حمام در این موارد ارزان تر است. وان اکریلیک شفاف و در برابر نور خورشید مقاوم  است بنابراین وان اکریلیک برای فضاهایی که دارای پنجره هستند مناسب می باشد.

از دیگر انواع وان حمام می توان از وان کوارتز نام برد. وان کوارتز همان طور که از نامش پیداست از جنس کوارتز است و استفاده کننده از آن، در هنگام استفاده از وان حمام حس استفاده از وانی را دارد که از سنگ طبیعی ساخته شده است. به علاوه وان کوارتز قابلیت حفظ دمای آب را دارد. به طور مثال وان کوارتز شرکت ژیمان می تواند 4 تا 5 ساعت آب را درون خود گرم نگه دارد. از دیگر ویژگی های وان کوارتز مات بودن سطح آن است.

وان-جزیره-کوارتز

بهترین وان حمام با زاویه های مختلف

در موقع خرید وان حمام حتما به زاویه تکیه گاه دقت کنید. در برخی از مدل ها زاویه تکیه گاه نزدیک به خط عمود است و این ممکن است برای کسانی که می خواهند راحت تر در وان حمام خود دراز بکشند آزار دهنده باشد. انواع وان حمام در بازار با زاویه تکیه گاهی مختلف تولید شده است. بنابراین انتخاب برای شما راحت تر خواهد بود.

به طور کلی برای انتخاب بهترین وان حمام که متناسب با دکوراسیون حمام شما باشد، باید اول ابعاد حمام خود را در نظر بگیرید. به قد افراد استفاده کننده از آن نیز توجه کنید هم چنین زاویه تکیه گاه مناسب را انتخاب کنید. جنس وان حمام نیز برای شما مهم باشد چراکه در حفظ دمای آب تاثیرگذار است و در نهایت نسبت به بودجه خود قیمت وان حمام را تایین کنید و از میان انواع وان حمام که با بودجه شما سازگار است انتخاب مناسب را انجام دهید.

شرکت ژیمان به عنوان وارد کننده انواع وان حمام وارداتی محصولات متنوع خود از وان و جکوزی اکرلیک و وان کوارتز را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. با مراجعه به سایت شیرآلات خارجی ژیمان می توانید از انواع وان حمام وارداتی این شرکت دیدن نمایید.