شرکت بت کو ” Bathco “یک شرکت اسپانیایی است که 38 سال سابقه درخشان در تولید و ارائه محصولات متنوع و مختلف حمام و سرویس بهداشتی در دنیا را دارد و در طی این سال ها با توجه به تجربه ارزشمندی که از بازارهای جهانی به دست آورده است توانسته به درستی نیاز های مشتریان را بشناسد و برای این نیازهای پاسخ های متناسب پیدا کند. شعار شرکت بتکو بر روی سه اصل طراحی کیفیت و نوآوری خلاصه شده است که در تمام محصولات این شرکت به خوبی می توان آن را مشاهده کرد. کاسه روشویی لوکس . سرویس بهداشتی لوکس

طراحان در سراسر دنیا بر سر خلاقیت و ایده های نو رقابت میکنندهر چه طراح بلند پروازانه تر و جسور تر طراحی کند، محصول طراحی شگفت انگیز تر خواهد بود. اما چگونه طراح می تواند بدون در نظر گرفتن محدودیت ساخت و تولید همچنان اقدام به خلق آثار خاص و متفاوت نماید؟ جواب به روشنی پیداست: تنها هنگامی که شرکت های بزرگی چون بتکو bathco حامی این ایده های نو باشند و تمامی مشقت های  مسیر ناهموار تولید را به جان بخرند.

برخی از پروژه های شرکت بتکو

هتل آمریکا بارسلونا

هتل آمریکا بارسلونا، در قلب مرکز تجاری بارسلونا و در ناحیه ایکامیل واقع شده است. مسافران این هتل می توانند به راحتی و در عرض چند دقیقه به جاذبه های اصلی شهر دسترسی پیدا کنند. این هتل دارای 5 اتاق و 2 سوئیت مدرن است که به زیبایی طراحی شده اند. این هتل دارای سرویس بهداشتی لوکس می باشد و ادر حمام  آن کاسه های روشویی بتکو استقاده شده است. این هتل در سال 2016 ساخته شده است.

هتل Yurbban Passage

هتل Yurbban Passage در سال 2017 در شهر بارسلون ساخته شده است. این هتل در جهت احیای ساختمانی تاریخی واقع در بالای پاساژی تاریخی ساخته شده است. در طراحی سرویس بهداشتی لوکس این هتل از کاسه روشویی لوکس Novales که از محصولات بهداشتی لوکس شرکت بتکو می باشد، استفاده شده است.

خانه مسکونی در بارسلونا کاسه روشویی لوکس

این پروژه یکی از بهترین نمونه هایی است که نشان می دهد که یک خانه دارای شخصیت می باشد. این خانه متعلق به یک زن و شوهر جوان هلندی است که خواهان فضاهای متنوعی در محل زندگی خود بودند. در سرویس بهداشتی لوکس این پروژه از کاسه های روشویی مدل Toulous استفاده شده است که زیبایی خاصی را به فضای بهداشتی این پروژه بخشیده است. این خانه در سال 2019 به بهره برداری رسیده است.

پروژه اقامتی روسیه سرویس بهداشتی لوکس

این پروژه در روسیه و در سال 2018 ساخته شده است. زیبایی، راحتی و کاربری این فضای طراحی شده به وسیله شرکت U-design نشان دهنده شخصیت و شیوه خاصی از زندگی است که در این فضا اتفاق می افتد. مصالح استفاده شده در سرویس بهداشتی لوکس و حمام این پروژه بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. در فضاهای بهداشتی این پروژه از کاسه روشویی لوکس مدل Terrazzo One که توسط هنرمندان آتلیه بتکو طراحی شده است، استفاده کرده اند.

پروژه های نام برده در بالا، تنها تعداد اندکی از پروژه های شرکت بتکو هستند که در آن ها از لوازم بهداشتی لوکس و همچنین چینی آلات لوکس این شرکت اسپانیایی استفاده شده است و باعث به وجود آوردن سرویس بهداشتی لوکس و حمام های لوکس در این پروژه ها شده است.

شرکت ژیمان

شرکت ژیمان به عنوان وارد کننده انحصاری کاسه های روشویی شرکت بتکو در ایران می باشد که محصولات این شرکت را به دست مشتریان خود در ایران می رساند. برای دیدن مدل های مختلف کاسه روشویی لوکس ، کاسه روشویی فلزی ، روشویی ایستاده ، کاسه روشویی پرسلانی و کاسه روشویی نقاشی شده این شرکت می توانید از سایت اصلی شرکت ژیمان بازدید کنید.

جدیدترین نمونه های  کاسه روشویی را از ژیمان بخواهید: 02177335334-093577359601