همان اندازه که کارایی شیرآلات آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد ، شکل ظاهری آن ها نیز حائز اهمیت است ، زیرا به طور مستقیم در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تأثیر می گذارد و زیبایی آن ، فضای آشپزخانه را چشم گیرتر خواهد نمود.

انواع شیرآلات آشپزخانه از لحاظ نوع نصب

شیرآلات آشپزخانه در چندین نوع متفاوت تولید می شوند. این تفاوت از لحاظ نصب آن ها نشأت می گیرد.

  • شیرآلات متصل به سینک
  • شیرآلات روکابینتی (متصل به کانتر)
  • شیرآلات دیواری (متصل به دیوار)

شیرآلات آشپزخانه قابل اتصال به سینک ظرفشویی

این نوع شیرآلات آشپزخانه به سینک متصل هستند و برای نصب شدن نیاز به حفره ای بر روی سینک دارند. در صورتی که بخواهید شیرآلات خود را تعویض نمایید ، باید شیر متناسب با تعداد حفره های موجود بر روی سینک را پیدا نموده و جایگزین شیر قبلی نمایید. نصب این نوع شیرآلات آسان است و به راحتی می توانید هر زمانی که بخواهید مدل آن را به روز و جدید کنید.

شیرآلات قابل اتصال به دیوار

فاصله میان سینک و شیر ظرفشویی باید در هنگام شیرآلات قابل نصب در دیوار در نظر گرفته شود. در صورتی که سینک دو قلو دارید باید این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهید. نصب این نوع شیرآلات با دشواری بیشتری همراه است و باید از یک متخصص فنی برای این کار کمک بگیرید. همچنین باید از کیفیت شیر خریداری شده مطمئن باشید زیرا تعویض اجزای داخلی آن که درون دیوار قرار دارد ، سخت تر از نوع متصل به سینک است.

شیرآلات قابل اتصال برروی کانتر

این نوع شیرآلات آشپزخانه ، نمونه های جدیدتری هستند که با ظهور کانترها و کابینت جزیره ، تولید و روانه بازار شدند. تنوع بسیار زیاد این نوع شیرآلات در طراحی و رنگ بندی ، دست شما را در هنگام انتخاب باز می گذارد. یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از این نوع شیرآلات ، یکپارچه کردن ظاهر سینک می باشد که نمایان گر تصویر زیبایی از شیرآلات و کابینت در نظر بیننده است.

طرح های متنوع شیرآلات آشپزخانه ژیمان

اگر طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه برایتان اولویت دارد ، باید از تجهیزات به روز ، زیبا و شکیل استفاده نمایید. این محصولات باید از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند.

ژیمان متخصص در زمینه واردات انواع شیرآلات لوکس خارجی می باشد.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می نمایید ، انواع شیر روکابینتی عرضه شده دارای سَری جدا شونده هستند که باعث کارایی بهتر در این محصول می شود.

براقیت ، شفافیت ، عدم کدر شدن پس از گذر زمان ، رنگ بندی جذاب ، کیفیت بالای مغزی و کارتریج از ویژگی های شیرآلات عرضه توسط شرکت معتبر ژیمان می باشد!

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه تک اهرمی ژیمان

شیرآلات تک اهرمی با حرکت جهت دار خود به سمت بالا و پایین ، باعث عبور جریان آب می شوند. میزان قوس سر شیر به گونه ایست که به آسانی بتوان ظروف بزرگ نظیر قابلمه و .. را در داخل سینک بشویید و به سادگی درجه حرارات آب را با جابجایی اهرم تغییر دهید.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می نمایید ، این مدل از شیرآلات آشپزخانه ژیمان ، برخلاف نوع قبلی سری مجزا ندارند. زببایی چشمگیر و شفافیت روکش این نوع شیرآلات ، فضای آشپزخانه شما را خاص و متمایز می نماید.

شیرآلات خارجی ژیمان | عرضه شیرآلات آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی 

شیرآلات ایتالیایی Daniel ، در دو نوع توکار و روکار عرضه می گردد. شیرآلات توکار ژیمان برای حمام و سرویس های لاکچری یک انتخاب بی نظیر به شمار می رود.

ژیمان محصولات خود را از برندهای معتبر در این حوزه عرضه می نماید.

شرکت ایتالیایی DANIEL و شرکت اسپانیایی BATHCO دو کمپانی پیشتاز در زمینه تولید تجهیزات بهداشتی لوکس و مدرن می باشند. ما براساس علایق هموطنان عزیزمان و برمبنای جدیدترین متُدهای طراحی داخلی دکوراسیون ، بهترین مدل ها را در اختیار ایشان قرار می دهیم.

شیرآلات منحصر به فرد ؛ نیازمند کاسه روشویی خاص با طراحی جذاب می باشد. کاسه روشویی های طرح دار با هنر دست و با الهام گیری از طبیعت ، نگارگری می شوند. مشاهده مدل های مختلف « کاسه روشویی طرح دار bathco » را از دست ندهید!