شیر سینک یکی از الزامی ترین اکسسوری های مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه است. در طراحی داخلی نوین، این محصول کاربردی تنها به عنوان منبع جریان آب مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه می تواند نقش مهمی را در زیبایی دکوراسیون ایفا نماید. در حال حاضر مدل های متنوعی در بازار موجود هستند که هریک شکل خاصی از دکوراسیون را تعریف می کنند.

فروش انواع شیر سینک ایتالیایی

برای افرادی که به دنبال نوآوری و منحصر به فرد بودن دکوراسیون خود هستند، مجموعه شیرآلات ایتالیایی DANIEL یک کالکشن منحصر به فرد است. این شیرآلات با جریان آب روان و طرح‌های غیر متعارف، نه تنها به عنوان عناصر کاربردی بلکه به عنوان آثار هنری خیره کننده نیز عمل می کنند. اگر می خواهید دکوراسیون آشپزخانه شما به عنوان بیانیه ای از نوآوری و خلاقیت برجسته شود، مجموعه DANIEL را انتخاب نمایید.

فروشگاه شیرآلات آشپزخانه

پیچیدگی بی نقص برای یک طراحی نوستالوژی 

مجموعه کلاسیک Revival، احساس آنتیک بودن دکوراسیون را به بیننده منتقل می سازند. مدل های کلاسیک که با خطوط و قوس های زیادی طراحی شده اند، احساس آرامش و نوستالوژی را تداعی می نمایند. انواع شیر سینک کلاسیک دنیل حس رسمی و پیچیدگی را در خود دارند که هرگز از مد نمی افتد. این مدل ها برای افرادی که ظاهر کلاسیک و جاودانه را تقدیر می کنند، یک انتخاب مناسب هستند. این شیرآلات دارای جزئیات پیچیده و جذابیت قدیمی هستند که در عین حفظ عملکرد وسایل مدرن، شما را به دوران گذشته منتقل می نمایند.

خطوط عالی برای یک طراحی منطقی

اگر به زیبایی مدرنیته علاقمند هستید، مجموعه مدرن شیرآلات آشپزخانه ایتالیایی با خطوط تمیز و صیقل داده شده این احساس را به بیننده منتقل می سازد. مجموعه شیر سینک آب Tiara، گواهی بر سبک بی انتها و وضوح مدرن است. این شیرآلات ایتالیایی، با خطوط براق دارای ذات لوکس هستند. شیرهای تیارا برای ترکیب با هرنوع دکوراسیون مدرن و در عین حال ایجاد حس ظرافت ظریف طراحی شده اند. اگر هوس دکوراسیونی را دارید که دارای سادگی و مدرنیته باشد، مجموعه تیارا پاسخ شماست!

شیرآلات مشکی سفید

خطوط یکپارچه هنری

در صورتی که تصمیم دارید آشپزخانه خود را به ویترینی از سبک جاودانه صنایع دستی نفیس تبدیل کنید، کالکشن Diva انتظارات شما را برآورده خواهد ساخت. این شیرآلات که به نوعی آثار هنری به شمار می روند، با توجه به تمام جزئیات ساخته شده اند. در واقع مجموعه Diva اشیاء منحصر به فردی را معرفی می کند که چیزی فراتر از شیر آب هستند. این محصولات مختص کسانی است که چیزی کمتر از لوکس بودن و منحصر به فرد بودن را برای دکوراسیون خود نمی خواهند.

ویژگی های شیر سینک ایتالیایی

از مهم ترین قابلیت های این شیرآلات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

عملکرد اسپری

یکی از مهم ترین قابلیت های شیر سینک آشپزخانه جدید، عملکرد اسپری است که برای شستشوی ظروف، میوه ها، سبزیجات و تمیز کردن سینک ضروری می باشد. در حال حاضر بر قدرت اسپری ها افزوده شده است و گزینه های متنوعی به آن اضافه گردیده است. به طور مثال شیرآلات کشویی با شیلنگ‌های جمع‌شونده، همه کاره و راحت هستند و به شما امکان می‌دهند آب را به جایی که نیاز دارید هدایت کنید.

شیر سینک

سهولت نصب شیر سینک

روش نصب شاید در زمان خرید شیرآلات آشپزخانه چندان اهمیتی نداشته باشد. اما باید توجه کنید که این امر بسیار حائز اهمیت است. ممکن است بخواهید از یک تکنسین استفاده نمایید تا این کار را برای شما انجام دهد اما در همه مواقع این عمل میسر نیست. بنابراین به دنبال خرید شیر سینکی باشید که دستورالعمل نصب آن ساده و با اتصالات لوله کشی استاندارد سازگاری داشته باشد. برخی از شیرآلات دارای خطوط تامین آب از قبل وصل شده می باشند. در واقع به کمک یک سخت افزار نصب، اتصال را سریع و بدون دردسر می کنند.

گارانتی و پشتیبانی از محصول 

گارانتی سازنده و خدمات دهی به مشتری پس از خرید، از دیگر المان های مهمی است که باید در هنگام خرید شیر سینک آشپزخانه درنظر بگیرید. اگر این گزینه برای مشتری در نظر گرفته نشده باشد، نباید از شرکت سازنده توقع کیفیت بالایی از محصول را داشت. توجه داشته باشید قبل از خرید، در مورد پاسخگویی برای اطمینان از کمک سریع در صورت بروز هر گونه مشکل یا نگرانی تحقیق کنید.

خرید شیر سینک

مجموعه شیر آب DANIEL خطوط بی نقص و طراحی منطقی را ارائه می دهد و زیبایی تمیز و مینیمالیستی را عرضه می دارد. این شیرآلات فرم و عملکرد فوق العاده را با هم ترکیب می کنند و تعادلی هماهنگ در دکوراسیون شما ایجاد می کنند. اگر ظاهری مدرن و منظم را برای آشپزخانه خود ترجیح می دهید، مجموعه DANIEL  (شیرآلات توکار و روکار) انتخاب ایده آل شما است.

زیبایی خیره کننده شیرآلات خارجی ژیمان، دکوراسیون آشپزخانه شما را متحول می سازد!

از سایر محصولات وارداتی ما دیدن فرمایید:

وان حمام خارجی ،، وان جکوزی خارجی ،، روشویی ساده بثکو ،، روشویی طرح دار بثکو ،، توالت فرنگی بثکو (اسپانیایی)