روشویی ایستاده مدلی از روشویی های موجود در بازار است که در کنار مدل های دیگر مانند روشویی کابینتی ، کاسه روشویی روکار و توکار ، روشویی سنگی و … طرفداران خاص خود را دارد. تا قبل از عرضه شدن روشویی کابینتی به بازار اکثر افراد برای خرید روشویی منزل خود انتخاب دیگری به جز انتخاب روشویی ایستاده نداشتند. اما پس از آمدن مدل های جدید و مدرن که شامل کاسه روشویی لوکس می شد، مردم برای داشتن سرویس بهداشتی لوکس به انتخاب روشویی های مدرن تر پرداختند. اما استفاده از روشویی ایستاده چه مزیت هایی دارد!

روشویی ایستاده چیست!

منظور از روشویی ایستاده ، مدلی از روشویی است که بدون کابینت بوده و پایه آن یکسره از زیر کاسه روشویی شروع می شود و بر روی زمین قرار می گیرد. در طراحی های جدید روشویی ایستاده ،گاهی جنس پایه متفاوت از جنس بدنه است. اما در مدل های قدیمی تر جنس پایه با بدنه یکی بودند. همچنین در روشویی ایستاده پایه و بدنه می توانند جدا و یا به هم پیوسته باشند.

 

چند مزیتی که استفاده از روشویی ایستاده دارد!

مزیت های استفاده از روشویی ایستاده !

استفاده از روشویی ایستاده مزیت های خاص خود را دارد که هر شخص با توجه به فضایی که دارد، می تواند از این روشویی استفاده کند. یکی از مزیت های استفاده از روشویی ایستاده ، پنهان کردن شلنگ و شیرآلات پشت روشویی است. در برخی از سرویس های بهداشتی ، شیر آب سرد و گرم در سطح پایینی از دیوار نصب می شوند. بنابراین با روشویی کابینتی نمی توان آن را پوشاند اما استفاده از روشویی ایستاده می تواند این مشکل را حل کند.

از دیگر مزیت های استفاده از روشویی ایستاده این است که در برخی از فضاها، شما جای کافی برای قرار دادن روشویی سنگی یا روشویی کابینتی ندارید اما روشویی های ایستاده با پایه های باریک می توانند مسئله کمبود جا را برای شما حل کنند.

از دیگر خصوصیات استفاده از روشویی ایستاده ، نیاز نداشتن به نصب بر روی دیوار است! در برخی از موارد ممکن است که شما بخواهید روشویی خود را در جایی قرار دهید که دیوار ندارد. در بسیاری از طرح های مدرن، کاسه روشویی لوکس به همراه شیرآلات لوکس بهداشتی یا شیرآلات طلایی بر روی روشویی ایستاده و در جایی قرار می گیرند که دیواری موجود نیست. که در این صورت می توان از روشویی ایستاده با طرح های مدرن استفاده کرد.

 

چند مزیتی که استفاده از روشویی ایستاده دارد!

طرح های جدید روشویی ایستاده !

همان طور که قبلا گفته شد، به علت اینکه استفاده از روشویی ایستاده هنوز هم پرطرفدار است، شرکت های تولید چینی آلات بهداشتی شروع به طراحی روشویی های ایستاده جدید و بسیار زیبایی کرده اند که بر روی برخی از این مدل ها کاسه روشویی طلایی و لوکس نیز قرار می گیرد. برخی از مدل های روشویی ایستاده نیز به گونه ای بسیار زیبا طراحی شده اند که می توانند در کنار توالت فرنگی وال هنگ و یا وان جکوزی یک تکه یا وان حمام جزیره یک هارمونی زیبا ایجاد کنند.

مدل های جدید روشویی ایستاده به همراه شیرآلات ایتالیایی و شیرآلات لوکس بهداشتی در سرویس بهداشتی لوکس خود نمایی می کند و بسیار پرطرفدار است.

 

چند مزیتی که استفاده از روشویی ایستاده دارد!

 

شرکت ژیمان به عنوان وارد کننده انحصاری چینی آلات بهداشتی شرکت بتکو ( Bathco ) اسپانیا ، مدل های متنوع و مدرنی از انواع روشویی های ایستاده را به مشتریان خود عرضه کرده است. برای دیدن مدل های روشویی ایستاده می توانید از شوروم (نمایشگاه) محصولات ژیمان دیدن کنید یا برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن : 8-02177335334

موبایل : 09357733120