وان اکریلیک ، نوع مدرن وان حمام است که در سال های اخیر توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب نماید. تولید این نوع وان ها به اشکال مختلف ، یکی از علت های محبوبیت آن است.

وان اکریلیک چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست ، وان اکریلیک از ورقه هایی با ضخامت حداقل 5 میلی متر از ماده پلیمری اکریلیک ساخته شده است. برای استحکام بخشیدن به این ورقه ها آن را با متریال مخصوصی تقویت می کنند. سپس از مواد آنتی باکتریال برای پوشش دهی سطح وان استفاده می کنند تا کاملاً بهداشتی گردد.

وان اکریلیک

مزایای وان اکریلیک

1- مهم ترین مزیت وان اکریلیک ، وزن کم آن است. این وان علاوه بر اینکه سبک است ، از دوام بالایی برخوردار می باشد.

2- طراحی این نوع وان به شکل های مستطیل ، مربع ، دایره ، بیضی و سه گوش است. بدین طریق می توان براساس فضای موردنظر ، مدل هماهنگ و سازگار با آن محیط را یافت.

3- تمیز کردن وان اکریلیک بسیار آسان است ، زیرا وان از سطح صافی بدون خلل و فرج تولید شده است و بدین طریق از تجمع باکتری ها ممانعت به عمل می آورد.

4- این نوع وان از مقاومت بسیار بالایی در برابر نور آفتاب برخوردار است. پس اگر قصد دارید برای باغ ویلای خود وان خریداری نمایید ، حتماً نوع اکریلیک را انتخاب کنید زیرا دوام بالایی در برابر اشعه فرابنفش دارد و در فضای روباز عمر بالایی خواهد داشت.

5- ورق های اکریلیک ریخته گری شده به صورت یکپارچه و بدون درز هستند و از مقاومت بالایی برخوردارند.

انواع وان حمام اکریلیک در شرکت ژیمان به صورت توکار و جزیره برای مشتریان ارجمند عرضه شده است.

وان اکریلیک

آیا از وان می توان در حمام های کوچک هم استفاده نمود؟

احتمالاً پاسخ این سوال در دهه های گذشته منفی بوده است ، زیرا وان های چُدنی از وزن بالا و حجم زیادی برخوردار بودند. اما در سال های اخیر با ورود متریال جدید به این صنعت ، وان هایی تولید شده اند که به دلیل ظرافت ساخت و وزن کم می توان از آن ها در فضاهای کوچک نیز بهره گرفت.

وان اکریلیک سه گوش یا زاویه دار بهترین گزینه برای کارگذاری در حمام با مساحت کم می باشد. بدین طریق می توانید از میزان فضایی که در اختیار دارید ، به درستی استفاده نمایید و با این فوت کوزه گری قادر خواهید بود تا از کلیه تجهیزات بهداشتی مدرن بهره مند گردید و بتوانید با حداقل فضا ، جذاب ترین دیزاین را داشته باشید.

ویژگی های وان اکریلیک نامرغوب

متاسفانه برخی از شرکت های سازنده برای کاهش هزینه تمام شده از متریال نامرغوب استفاده می کنند. برای آنکه تفاوت وان های درجه یک را از نامرغوب تشخیص دهید دو راهکار را ارائه داده ایم که بهتر است در هنگام خرید وان حمام به آن ها توجه نمایید:

1- سطح داخلی وان نباید بوی شدیدی بدهد. در صورتی که بوی تندی را استشماع نمودید ، نشان دهنده کیفیت پایین مواد اولیه آن خواهد بود.

2- سطح درونی وان باید عاری از خراش ، ترک ، ساییدگی و … باشد. در صورتی که از تکنولوژی به روز برای ساخت آن بهره گرفته نشده باشد ، سطح داخلی و خارجی وان یکنواخت و صاف نخواهد بود.

ژیمان ؛ زیبایی + کیفیت را عرضه می دارد!

آنچه که زیباست ، لزوماً باکیفیت نیست! اما محصولات ژیمان از هر دو امتیاز بهره مند هستند. شما کیفیت را در کنار زیبایی خواهید داشت.

دوام و ماندگاری کلیه تجهیزات بهداشتی وارداتی ژیمان توسط متخصصان و کارشناسان خبره این مجموعه به اثبات رسیده است.

بهترین مدل های وان اکریلیک را عرضه داشته ایم زیرا شما لایق استفاده از بهترین ها هستید!

محصولات ژیمان

شیرآلات ایتالیایی DANIEL ،، کاسه روشویی طرح دار BATHCO ،، وان جکوزی خارجی