طراحی حمام لاکچری در یک خانه می تواند بسیار لذت بخش باشد چراکه حمام در یک خانه مکانی برای پاکی و پاکیزگی و آرامش و راحتی است. چه بهتر که بتوان با یک طراحی خوب این مکان را برای مصرف کننده دلپذیرتر کرد. برای طراحی یک حمام لاکچری تنها انتخاب وان جکوزی یک تکه یا وان حمام جزیره یا استفاده از شیرآلات طلایی و کاسه روشویی طلایی کافی نیست. استفاده از این عناصر لوکس کمک به طراحی می کند ولی چگونه استفاده کردن از آن ها در کنار یکدیگر موضوع مهم تری می باشد. ایده های طراحی حمام می تواند به هر شخص کمک کند تا بتواند حمام لاکچری و مورد علاقه خود را طراحی کند.

 

1- دوش آب و وان یک تکه

طراحی دوش آب و وان یک تکه در حمام می تواند به دو صورت باشد. در طراحی دکوراسیون حمام برخی از پروژه ها، محل قرارگیری دوش آب و وان یک تکه یا وان جکوزی یک تکه را از یکدیگر جدا می کنند. اما در اینجا ما ایده استفاده دوش آب و وان یک تکه با هم را به شما می دهیم. در این صورت می توانید از باران سرگرم کننده دوش لذت ببرید. اگر حمام شما به صورت مدرن و مینیمال می باشد دور وان یک تکه خود، از صفحات چوبی استفاده کنید چراکه جلوه بسیار زیبایی به حمام مینیمال شما خواهد داد.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

2- مرمر و طلا

سنگ مرمر یا سرامیک طرح مرمر، یکی از عناصر و ایده های اصلی در طراحی حمام لاکچری است. از مرمر می توان هم در طراحی دکوراسیون حمام کلاسیک و هم در طراحی دکوراسیون حمام مدرن استفاده کرد. یکی از مکمل های بسیار زیبایی که می توان با مرمر کار کرد، استفاده از عناصر طلایی است. مثلا استفاده از شیرآلات طلایی ، استفاده از کاسه روشویی طلایی و پروفیل های طلایی بسیار جلوه زیبایی به حمام شما خواهد داد. در کنار این دو عنصر سفید و طلایی، نورپردازی کارآمد و آینه های بزرگ به بالا رفتن کیفیت طراحی حمام لاکچری شما کمک می کند.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

3- حمام به سبک سنتی

شما می توانید حمام خود را به سبک قدیمی طراحی کنید. طراحی حمام لاکچری قدیمی نیاز به استفاده از عناصر خواص مثل لوسترهای کلاسیک، کاشی های سنتی، فرش در قسمت خشک حمام، استفاده از روشویی کابینتی به سبک کلاسیک و ترجیحا تم رنگی قهوه ای و کرم . در این حمام ها اگر از شیرآلات لوکس بهداشتی مانند شیرآلات طلایی و کاسه روشویی روکار یا کاسه روشویی طلایی هم استفاده کنید، به تجملی تر شدن فضا کمک خواهد کرد.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

4- شیرآلات لوکس بهداشتی

جلوه دکوراسیون حمام های مدرن را می توانید با استفاده از شیرآلات لوکس بهداشتی بالا ببرید. استفاده از شیرآلات طلایی رنگ می تواند یکی از گزینه هایی باشد که ظاهر مینیمالیستی حمام های مدرن را زیباتر می کند. در میان شیرآلات ایتالیایی می توان نمونه های بسیار زیبایی از شیرآلات لوکس بهداشتی را انتخاب کرد.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

5- مقیاس کوچک

ایده ها و طرح های لوکس حمام اغلب در اندازه های بزرگ و با شکوه می گنجد. چراکه استفاده از وان جکوزی یک تکه یا استفاده از روشویی های بزرگ با کاسه روشویی لوکس به همراه شیرآلات طلایی ، می تواند بسیار در لوکس نشان دادن یک حمام موثر باشد، اما این امر باعث نمی شود که ما نتوانیم یک حمام با مقیاس کوچک را لاکچری طراحی کنیم. در اینجا استفاده از رنگ های ساده و انتخاب درست شیرآلات طلایی بر روی زمینه مشکی و همچنین ترکیب کاسه روشویی روکار سفید با دیوار و توالت فرنگی وال هنگ سفید، توانسته است هارمونی زیبایی را ایجاد کند و طراحی حمام لاکچری را در این خانه رقم زده است.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

6- مینیمالیست بتنی

در طراحی حمام لاکچری می توانید از دیوارهای بتنی، وان یک تکه بتنی و کف ساده استفاده کنید. در طراحی زیر از مکان قرارگیری شیرآلات به عنوان یک عنصر مستقل در طراحی استفاده شده است.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

7- باران و دوش آبشاری

استفاده از سر دوش آبشاری و یا سردوش هایی که مدل های مختلفی از آب را جاری می کنند در طراحی حمام لاکچری تاثیرگذار است و به شما کمک می کند که با آرامش بیشتری دوش بگیرید. این مدل از سر دوش ها، آب را مانند قطرات باران به صورت ریز اسپری می کنند و دیگر از پاشیدن قطرات آب معمولی به صورت ناگهانی خبری نیست. همچنین برخی از این سردوش ها قسمت هایی دارند که در دیوار کار می شوند و از آن ها نیز آب به بدن شما اسپری می شود تا مطمئن شوید تمام قسمت های بدن با آب پاکیزه می گردد.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

 8- زیبایی رنگ سفید

در طراحی حمام لاکچری می توان از رنگ سفید به صورت تک رنگ استفاده کرد. رنگ سفید بسیار فضا را باز نشان می دهد. به خصوص اگر بتوانید از پنجره های بزرگ در فضای حمام استفاده کنید. سرامیک سفید کف به صورت طرحدار، استفاده از سنگ مرمر و همچنین استفاده از کروم دور آینه ها و روشویی و وان حمام جزیره سفید بسیار به این حمام جلوه زیبایی داده است.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

9- سنگ اونیکس

در طراحی حمام لاکچری می توانید یک دیوار با سنگ اونیکس در حمام به خصوص در قسمت پشت دوش اضافه کنید و با نورپردازی در پشت سنگ اونیکس جلوه باشکوهی به آن بدهید. همچنین می توانید از سنگ اونیکس در ساخت روشویی حمام استفاده کنید. حتی با این سنگ می توانید سفارش یک روشویی ایستاده را نیز بدهید.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)

10- به سبک اتاق ماساژ

در طراحی یک حمام لاکچری می توانید از عناصر مجلل اتاق ماساژ، برای حس آرامش بیشتر در حمام استفاده کنید. عناصر مانند سنگریزه های مشکی یا قلوه سنگ های سفید تزئینی، لامپ های روشنایی با نور ملایم و گیاهان گرمسیری هستند.

 

30 ایده طلایی برای طراحی حمام لاکچری (1)