شیرآلات لوکس امروزه در بسیاری از پروژه های ساختمانی جایگاه ویژه ای دارند و توسط کارفرمایان و طراحان پروژه انتخاب می شوند. اما چه چیزی باعث می شود که افراد از شیرآلات لوکس ساختمانی در پروژه خود استفاده کنند؟ قیمت شیرآلات لوکس چقدر با قیمت شیرآلات بهداشتی دیگر تفاوت دارد؟ آیا شیرالات رزگلد و شیرالات طلایی جز شیرالات لاکچری حساب می شوند؟ برای پاسخ به این سوالات ابتدا باید شیرآلات لوکس ساختمانی را بهتر بشناسیم.

شیرآلات لوکس ساختمانی با شیرآلات ساختمانی چه تفاوتی دارند؟

ویژگی های شیرآلات لوکس ساختمانی

به طور کلی مدل های مختلفی از شیرآلات لوکس ساختمانی وجود دارند که اکثر آن ها از لحاظ ظاهر با یکدیگر تفاوت پیدا می کنند. خریداران با توجه به سلیقه خود و فضای بهداشتی مورد استفاده و سبک آن فضا، شیرآلات لوکس را انتخاب می نمایند. به طور مثال بعضی از شیرالات لوکس ، به سبک مدرن و ساده هستند این دسته از شیرالات لاکچری معمولا با لعاب کروم و به رنگ نقره ای تولید می شوند. در برخی مدل های جدیدتر نیز به رنگ سفید و طلایی در بازار عرضه شده اند. دسته ای دیگر ، به سبک کلاسیک هستند و انحنا و خطوط بیشتری بر روی این شیرها دیده می شود و برای فضاهای بهداشتی کلاسیک و وان حمام هایی به سبک کلاسیک کاربرد دارند.

شیرآلات لوکس ساختمانی با شیرآلات ساختمانی چه تفاوتی دارند؟2

قیمت شیرآلات لوکس

علاوه بر شکل، قیمت شیرآلات لوکس نیز با دیگر شیرآلات متفاوت است. تفاوت قیمت شیرآلات لوکس از عوامل متعددی ناشی می شود. به عنوان مثال برندهای مختلف شیرآلات ساختمانی را تولید می کنند و معمولا در تولیداتشان، شیرآلاتی با رنج قیمت های مختلف برای مصرف کنندگان مختلف وجود دارد؛ اما برخی از برندها تنها به تولید شیرآلات لوکس معروف هستند. مانند بسیاری از برندهای شیرآلات لوکس ایتالیایی که وارداتی هستند. بنابراین اسم برند می تواند یکی از عواملی باشد که قیمت شیرآلات لوکس را بالاتر از بقیه مدل ها قرار می دهد.

جنس شیرالات لاکچری

از عوامل دیگری که باعث افزایش قیمت شیرآلات لوکس ساختمانی می شود، جنس آن ها است. استفاده از جنس مرغوب و لعاب مرغوب به خصوص در شیرالات طلایی و شیرالات رزگلد بسیار اهمیت دارد. چرا که ثبات رنگ در شیرالات طلایی و شیرالات رزگلد حرف اول را می زند. برندهای شیرالات لوکس معمولا با جنس خوبی که تولید می کنند، شناخته می شوند.

شیرآلات لوکس ساختمانی با شیرآلات ساختمانی چه تفاوتی دارند؟4

استفاده از شیرالات رزرگلد و شیرالات طلایی :

بسیاری از مصرف کنندگان استفاده از شیرالات رزگلد و شیرالات طلایی را دلیل بر لوکس بودن فضای بهداشتی می دانند در صورتی که این شیرآلات ، در صورتی فضا را به  فضایی لوکس تبدیل می کنند که بسیار دقیق با دیگر عناصر فضای بهداشتی شما هماهنگ و طراحی شوند. بنابراین طرز استفاده از شیرالات رزگلد و شیرالات طلایی در فضای بهداشتی ، در لوکس جلوه دادن آن اهمیت ویژه ای دارد.

شیرآلات لوکس ساختمانی با شیرآلات ساختمانی چه تفاوتی دارند؟5

تکنولوژی ساخت شیرالات لوکس

علاوه بر جنس مرغوب، تکنولوژی ساخت برخی از مدل شیرآلات لوکس ساختمانی نیز با دیگر شیرآلات ساختمانی متفاوت است. تکنولوژی های جدید این امکان را برای برندهای شیرالات لوکس به وجود می آورد که بتوانند مدل های به روزتر و جدیدتری را طراحی و اجرا کنند. به عنوان مثال برند شیرآلات لوکس دنیل که برندی ایتالیایی است، برخی از مدل های شیرالات لاکچری خود را با تکنولوژی تتو، که تکنولوژی بروزی است و نیاز به دستگاه های مخصوصی دارد، تولید می کند. برای همین بسیاری از طرح های این برند را در دیگر برندهای شیرآلات ساختمانی نمی توان پیدا کرد.

شرکت ژیمان ، به عنوان واردکننده انحصاری شیرآلات لوکس ساختمانی از شرکت دنیل ایتالیا، مدل های مختلف شیرالات لوکس را به مشتریان عرضه کرده است. برای مشاهده و انتخاب از میان شیرآلات لوکس این برند ایتالیایی، می توانید وارد سایت اصلی ژیمان شده و شیرآلات لوکس برند دنیل را مشاهده کنید.