جکوزی یکی از اقلام لوکس در خانه های امروزی محسوب می شود. این مدل از وان حمام علاوه بر شادی و نشاطی که برای روح و جسم دارد، موجب سلامتی نیز می شود. اما در دکوراسیون حمام شما باید از وان جکوزی ( وان و جکوزی ) مناسبی استفاده شود تا شما بتوانید بهترین بهره را از آن ببرید. پس برای خرید وان جکوزی مناسب در میان انواع وان جکوزی ( وان و جکوزی ) بهتر نکات مهمی را در نظر داشته باشید.

 

قیمت وان جکوزی

قیمت وان جکوزی به طور مستقیم به برند، اندازه وان جکوزی و ملزومات مورد استفاده در آن بستگی دارد.
شما می توانید وان جکوزی دلخواهتان را در حمام خود بسازید. این روش هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت و نیاز به بنایی می باشد. اما برای انتخاب وان جکوزی با قیمت پایین تر می توانید از مدل متحرک استفاده نمایید که به راحتی قابل جایگذاری در دکوراسیون حمام شما خواهد بود. این مدل ها نیز می توانند به صورت وان جکوزی توکار یا وان جکوزی جزیره انتخاب شوند.

نکات مهمی راجع به خرید وان جکوزی که نمی دانید!

تصفیه آب وان جکوزی

سیستم های مختلفی برای تصفیه آب جکوزی وجود دارد. انتخاب هر کدام از سیستم ها با توجه به قیمت، طریقه نگهداری، مدت ماندگاری به شما بستگی دارد.

سیستم نمک:

در این سیستم تصفیه آب وان جکوزی ، از ماده ای شیمیایی استفاده می شود تا کلر مورد نیاز تصفیه را تولید کند و جرم موجود را از بین ببرد. افراد بسیاری به جای این کار قرص های کلر را به آب اضافه می کنند و معتقدند که شفافیت آب با این کار بیشتر از سیستم نمک خواهد بود.

 

سیستم اوزون:

این سیستم نیز مانند سیستم نمک از کلر استفاده می کند و به علاوه باعث از بین رفتن صابون و شامپو موجود در آب جکوزی نیز می شود.

 

سیستم UV-C:

جدیدترین سیستم در تصفیه آب جکوزی است که به وسیله اشعه UV میکروب ها را به طور کامل از بین می برد.

 

نکات مهمی راجع به خرید وان جکوزی که نمی دانید!2

سیستم ماساژ جکوزی

جکوزی برای افرادی که دردهای استخوانی دارند بسیار مناسب است. همچنین دمای بالای آب آن، به علاوه فشار آبی که از جت های پاشش آب جکوزی وارد می شود برای افراد بسیار لذت بخش خواهد بود. اما این جت ها چه ویژگی هایی دارند؟
بسیاری از افراد فشار زیاد جت های پاشش آب جکوزی را معیاری برای کیفیت آن می دانند اما جت های مختلفی در انواع وان جکوزی وجود دارند که می توانید قبل از خرید به آن ها توجه کنید.

جت مدور: این نوع از جت ها بیشتر کاربرد درمانی دارند و برای ماساژ ریلکسی و درمانی استفاده می شوند. خود این جت های پاشش آب انواع مختلفی دارند که می توانید در بین آن ها انتخاب نمایید.

جت ریلکسی: این مدل فشار بیشتری را به سطح آب وارد می کند و به همین علت میزان حباب های ایجاد شده در سطح آب نیز در این مدل بسیار زیاد است.

جت فشار: در این مدل از جت ها، دهانه تنگ تر است و به همین علت فشار قوی تری را بر روی بدن خود احساس خواهید کرد.

نکات مهمی راجع به خرید وان جکوزی که نمی دانید!1

دقت در خرید وان جکوزی

در خرید وان جکوزی بسیار دقت کنید. چراکه به علت املاح موجود در آب، در داخل جت های پاشش آب امکان رسوب گذاری وجود دارد و اگر کیفیت جکوزی مناسب نباشد بعد از مدت زمانی، جت های آن قابل استفاده نخواهند بود. بنابراین بهتر است جکوزی خود را از میان برندهای معتبر خریداری نمایید.
شرکت ژیمان به عنوان واردکننده انواع وان و جکوزی از برندهای معتبر، به پشتیبانی مشتریان خود می پردازد. برای دیدن انواع وان و جکوزی می توانید از صفحه وان و جکوزی شرکت ژیمان دیدن نمایید.

مطالب جالب و متنوع صنعت ساختمان را در صفحه ژیمان بلاگ بخوانید.