اگر سری به کافه های پاریس زده باشید ، رنگ شکلاتی ، متداول ترین رنگ در دیزاین کافه های این شهر است. این رنگ برگرفته از قهوه فرنچ پرس فرانسوی است که در میان مشتریان این کافه ها از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این رنگ کلاسیک ، گرم است و منتقل کننده احساسات خوب و مثبت می باشد.
شکلاتی یکی از رنگ های پرطرفدار طراحی داخلی است. در صورتی که به این رنگ علاقه مند هستید ؛ حمام مدرن خود را براساس این رنگ دیزاین نمایید.

حمام مدرن به رنگ شکلاتی

طراحی حمام مدرن به رنگ شکلاتی – قهوه ای دارای چندین مزیت است که در ذیل به آن اشاره می نماییم:

ست شدن سایر اجزا و تجهیزات با رنگ شکلاتی در حمام مدرن

اغلب وسایل و تجهیزات حمام در کنار رنگ شکلاتی هماهنگی دارند و با آن ست می شوند. به طور مثال وان حمام سفید رنگ و یا وان حمام مشکی در حمام و سرویس بهداشتی که دیوارها یا کف آن به رنگ شکلاتی است ، هارمونی خوبی پیدا نموده و با متریال مختلف سازنده وان نظیر ، سنگ کوارتز ، اکریلیک ، فلز و چوب سازگار است.

وان جکوزی خارجی ژیمان

در تصاویر زیر ، نمونه هایی از وان حمام و جکوزی خارجی ژیمان را ملاحظه می فرمایید که زیبایی منحصر به فردی دارند و از متریال مرغوب و باکیفیت ساخته شده اند.

وان جکوزی روکار یا ایستاده ژیمان

حمام مدرن

وان جکوزی توکار ژیمان

وان ساده ژیمان

مطلب پیشنهادی : خرید وان حمام دو نفره

شیرآلات ایتالیایی ژیمان در حمام مدرن

در تصاویر زیر نمونه هایی از شیرآلات خارجی ژیمان را مشاهده می نمایید که تطابق رنگی خوبی با دکوراسیون داخلی حمام مدرن به رنگ شکلاتی دارند.
شیرآلات عرضه شده از شرکت معتبر ایتالیایی DANIEL می باشد که دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند ، تغییر رنگ نمی دهند ، به مرور زمان کدر نمی شود و لعاب کاری آن توسط پیشرفته ترین دستگاه ها صورت پذیرفته است. شیرآلات دنیل در دو نوع روکار و توکار عرضه می گردند.

شیرآلات توکار ژیمان

 

شیرآلات روکار ژیمان

 

عدم از مُد افتادگی رنگ شکلاتی

سال هاست که دیزاین اغلب خانه ها به این رنگ است و شاهد از مُد افتادگی این رنگ نبوده ایم! امروزه در ژورنال های طراحی دکوراسیون داخلی با رنگ های جدید زیادی مواجه می شوید که بسیار جذاب و گیرا هستند. رنگ های پاستلی نمونه ای از پالت های رنگی جدیدند که به دیزاین داخلی افزوده شده اند. این رنگ ها در عین جذابیت بصری بالا ، ممکن است در سال های آینده از مُد افتاده شوند و یا پس از مدتی خسته کننده به نظر آیند و موجب دلزدگی شوند. بدین ترتیب باید دکوراسیون داخلی را تغییر دهید.

اکنون انتخاب با شماست! اگر از آن دسته افرادی هستید که قادر به تغییر طراحی داخلی منزل خود هستید ، می توانید از این رنگ ها استفاده نمایید و در صورتی که علاقه ای به انجام این کار ندارید ، بهتر است از رنگ هایی با تُناژ قهوه ای – شکلاتی – کرم استفاده نمایید که هیچگاه از مُد افتاده و خسته کننده نخواهند شد.

حمام مدرن

حمام مدرن

شکلاتی ؛ رنگ کلاسیک

اگر علاقمند به طراحی یک حمام مدرن هستید و در عین حال می خواهید از رنگ شکلاتی که یک رنگ کلاسیک است استفاده نمایید ، جای هیچ نگرانی نیست!

برای مُدرنیزه کردن فضا می توانید از تجهیزات بهداشتی لوکس و به روز استفاده نمایید. کاسه روشویی یکی از مهم ترین اجزای سرویس بهداشتی و حمام می باشد که در چندین نوع تولید می گردد.

انواع کاسه روشویی خارجی ژیمان

ژیمان عرضه کننده انواع کاسه روشویی طرح دار و ساده از شرکت معتبر اسپانیایی می باشد که زیبایی فوق العاده ای دارند و برای هر نوع سبک دکوراسیون مناسب هستند. این نوع از روشویی ، طرح ها و رنگ های متنوعی دارد و موجب می گردد تا بتوانید طرح متناسب با دیزاین شکلاتی را انتخاب نمایید.

در تصاویر زیر تعدادی از کاسه روشویی طرح دار Bathco عرضه شده توسط شرکت ژیمان را مشاهده می نمایید. این طرح ها هماهنگی و هارمونی خوبی با دیزاین شکلاتی دارند.

حمام مدرن

حمام مدرن

نورپردازی نقطه ای ؛ بهترین راهکار برای دلباز کردن فضا به رنگ شکلاتی

رنگ شکلاتی – قهوه ای از طیف های رنگی تیره به حساب می آیند و نباید از آن همچون رنگ های روشن انتظار دلباز نمودن محیط را داشته باشید. لذا برای رفع این مشکل ، باید از نورپردازی نقطه ای در حمام مدرن خود استفاده نمایید.

نورپردازی نقطه ای به نوعی از نورپردازی گفته می شود که در آن، نور به صورت متمرکز بر یک نقطه خاص تابیده می شود. برای چند برابر شدن جلوه دیوارها می توانید از نورپردازی نقطه ای کمک بگیرید و اما برای این که تاثیر این نورپردازی را افزایش دهید، می توانید رنگ پس زمینه را شکلاتی در نظر بگیرید. نورهای نقطه ای روی پس زمینه شکلاتی، خیلی بیش تر به چشم می آیند و یک منظره گالری وار به دیوار مورد نظر می دهند.

در تصاویر زیر ، نمونه هایی از دکوراسیون حمام مدرن به رنگ شکلاتی را ملاحظه می نمایید. می توانید از آن ها ایده بگیرید!

حمام مدرن