” دست کامل شیرآلات “ جز اصطلاحات رایج هنگام فروش شیرآلات ساختمانی است. در واقع قیمت یک دست شیرآلات جز اصطلاحاتی است که در زمان خرید از مغازه داران سطح شهر می شنوید. معمولاً شیرآلات به صورت یک مجموعه کامل فروخته می شوند.

قیمت یک دست شیرآلات کامل !

قیمت یک دست شیرآلات کامل به معنی یک ست 4 تکه ای از شیرآلات است که شامل مواردی از قبیل شیر آفتابه ای (شیر توالت)، شیر حمام، شیر روشویی (شیر دستشویی) و شیر ظرفشویی می باشد. این اقلام معمولاً برای یک واحد ساختمانی معمولی کافی هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. اما اگر در منزل خود به جای یک روشویی، دو روشویی دارید و یا توالت فرنگی وال هنگ در حمام شما وجود دارد باید طبق شمارش خود علاوه بر یک دست شیرآلات کامل ، تکه های اضافه تری نیز خریداری نمایید.

در برخی از منازل، وان جکوزی یک تکه یا وان یک تکه کار شده است و بسته به جدا بودن فضای دوش و فضای وان باید اضافه تر از یک دست شیرآلات ، قطعات دیگری نیز برای وان یک تکه خریداری شود. بنابراین شیر وان پرکن و یا شیرآلات جزیره برای وان نیز می توانند در این پکیج قرار بگیرند. لذا قبل از شروع به خرید، به دقت تعداد شیرآلات و تعداد عناصر بهداشتی که در منزل شما استفاده شده است را بشمارید. قیمت یک دست شیرآلات برای تمامی برندهای شیرآلات ساختمانی شامل موارد مشخصی است.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

عوامل موثر در قیمت یک دست شیرآلات

به طور کلی می توان گفت شیرآلات ساختمانی به دو طریق توسط شرکت های واردکننده شیرآلات یا شرکت های تولیدکننده شیرآلات ساختمانی به بازار عرضه می شوند. هرکدام از این مدل ها چه شیرآلات وارداتی و چه شیرآلات تولید داخل دارای درجه بندی های مختلف هستند و این درجه بندی ها به موارد ذیل بستگی دارند:

  • جنس شیرآلات ساختمانی تولید شده
  • شیوه طراحی
  • نام برند
  • تکنولوژی ساخت

با توجه به موارد فوق الذکر، قیمت ها کاملاً متفاوت هستند.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

قیمت انواع شیرآلات ایتالیایی دنیل

« دنیل روبینتری » تولید کننده انواع ست شیرآلات لوکس در شهر میلان ایتالیا است. این برند با ثبت تکنیک‌های تزئینی ثبت شده، رویکرد کلاسیک شیرآلات را متحول نمود. ارتقای استانداردهای موردنیاز برای ساخت تجهیزات بهداشتی ساختمانی، از مهم ترین اهداف این شرکت بزرگ می باشد.

از مهم ترین ویژگی های محصولات این برند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- طراحی با تکنولوژی برتر و جدیدترین فناوری های روز
2- ترکیب هنر و صنعت
3- ثبت تکنیک های تزئینی
4- پرداخت های گالوانیکی با دستگاه های تمام رباتیک
5- رنگ بندی کامل

با توجه به موارد فوق، هزینه خرید شیرآلات ایتالیایی بیشتر از نمونه های داخلی و یا رقبای خارجی خود می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

09357733120

یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی نیست !

برای خرید هر کدام از شیرآلات ساختمانی اعم از شیرآلات طلایی و ..  باید توجه کنید که دست کامل شیرآلات شامل شنلگ توالت و علم دوش نمی باشد و قیمت آن ها جداگانه حساب می شود. این موضوع در تمامی برندها مشخص و ثابت است و شما به تعداد شیر آفتابه ای که دارید باید شلنگ جداگانه تهیه کنید.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

ضمانت شیرآلات بهداشتی ایتالیایی

شیرآلات بهداشتی معمولاً از آلیاژ برنج ساخته می شوند. در این آلیاژ، حدود 60% مس و الباقی آلیاژهای دیگر هستند، بنابراین در برابر ضربات مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. در شیرآلات بهداشتی چیزی که حائز اهمیت است، جنس لعاب و کیفیت کارتریج محصولات می باشد. کنار این ها، کیفیت مهره ها و آب بندی شیرآلات نیز بسیار اهمیت دارد. بنابراین در اکثر موارد شرکت های معتبر لعاب و کارتریج شیرآلات بهداشتی خود را ضمانت می کنند.

شرکت ژیمان نیز با تایید صد در صد کیفیت محصولات وارداتی خود، این محصولات را با بالاترین دوام و ثبات رنگی در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

تجهیزات بهداشتی ژیمان – فروش یک دست شیرآلات کامل

شرکت ژیمان وارد کننده شیرآلات خارجی لوکس « برند دنیل میلان » به صورت انحصاری در ایران است. شیرآلات ایتالیایی دنیل با تکنولوژی به روز و جدید، لعاب و کارتریج شیرآلات لوکس بهداشتی خود را تولید می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

شیرآلات ایتالیایی دنیل در 58 رنگ ساده و 114 طرح آبکاری ترکیبی تولید می شوند و طیف متنوعی از طرح ها را شامل می گردند. شرکت دنیل مدل های متنوعی از شیر روشویی پایه بلند ، شیر روشویی پایه کوتاه ، شیرآلات وان حمام  ، شیر دستشویی ، شیر ظرفشویی شلنگدار و ساده و … را تولید می کند و فرقی نمی کند که شما دارای کاسه روشویی طلایی و یا کاسه روشویی لوکس مشکی رنگ هستید این برند برای تمامی سلیقه ها شیرآلات بهداشتی متنوعی دارد.

مشاهده انواع کالکشن های:

شیرآلات ایتالیایی دنیل

توجه: شما عزیزان می توانید برای بازدید حضری از شوروم (نمایشگاه) محصولات شرکت ژیمان به « مرکز معماری کاردل » مراجعه فرمایید.

فروش انواع روشویی ،  انواع وان حمام و جکوزی مدرن

شرکت ژیمان مفتخر به همکاری با شرکت اسپانیایی « بثکو » اسپانیا است. شرکت BATHCO با پایه گذاری خلاقیت در ساخت روشویی های جدید، نمونه های فوق مدرنی را به بازار عرضه نموده است که نظیر آن در سایر شرکت های تولیدکننده تجهیزات ساختمانی مشاهده نمی شود.

این شرکت با بهره مندی از نقاشان حرفه ای و خوش ذوق، طرح هایی الهام گرفته از طبیعت را بر روی سطوح داخلی و خارجی کاسه روشویی روکار پیاده سازی نموده است. به همین دلیل است که ارزش این محصولات در قیاس با سایر محصولات چند برابر گردیده است.

این محصولات در چهار کالکشن طرح دار، ساده و روشویی جدید بثکو با متریال خاص سیمانی، چوبی و … و روشویی ایستاده عرضه می گردد.

این شرکت همچنین مفتخر به فروش وان جکوزی خارجی و انواع وان ساده با بهترین درجه کیفی از برند مطرح خارجی می باشد.

برای مشاهده کلیه مدل های وان جزیره ژیمان ، به صفحه ذیل مراجعه فرمایید.

وان کوارتز