قیمت یک دست شیرآلات جز اصطلاحاتی است که در زمان خرید شیرآلات از مغازه دارهای سطح شهر می شنوید. دست کامل شیرآلات جز اصطلاحات فروش شیرآلات ساختمانی است. اما شاید برای بسیاری از خریداران که با کارهای ساختمانی سر وکار نداشته اند اصطلاحات خرید چینی آلات بهداشتی یا لوازم بهداشتی مثل توالت فرنگی وال هنگ ، کاسه روشویی روکار ، روشویی ایستاده ، وان حمام جزیره و در آخر یک دست شیرآلات کامل آشنا نباشد و هیچ تفاوتی ندارد که شما به دنبال خرید شیرآلات ایتالیایی لوکس یا شیرآلات لوکس بهداشتی هستید و یا به دنبال خرید شیرآلات ساختمانی ساخت داخل، قیمت یک دست شیرآلات برای تمامی برندهای شیرآلات ساختمانی شامل موارد مشخصی است.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

یک دست شیرآلات کامل !

قیمت یک دست شیرآلات کامل به معنی یک ست 4 تکه ای از شیرآلات است که شامل مواردی از قبیل شیر آفتابه ای (شیر توالت)، شیر حمام، شیر روشویی ( شیر دستشویی ) و شیر ظرفشویی می باشد. این موارد معمولا برای یک واحد ساختمانی معمولی کافی هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. اما اگر در منزل خود به جای یک دستشویی، دو دستشویی دارید و یا توالت فرنگی وال هنگ و یا توالت فرنگی معمولی در حمام شما وجود دارد باید طبق شمارش خود علاوه بر یک دست شیرآلات کامل ، تکه های اضافه تری نیز خریداری نمایید.

در برخی از منازل وان جکوزی یک تکه یا وان یک تکه کار شده است و بسته به جدا بودن فضای دوش و فضای وان باید اضافه تر از یک دست شیرآلات ، قطعات دیگری نیز برای وان یک تکه خریداری شود. بنابراین قبل از شروع به خرید، به دقت تعداد شیرآلات بهداشتی و تعداد عناصر بهداشتی که در منزل شما استفاده شده است را بشمارید.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

قیمت یک دست شیرآلات کامل !

به طور کلی می توان گفت شیرآلات ساختمانی به دو طریق توسط شرکت های واردکننده شیرآلات یا شرکت های تولیدکننده شیرآلات ساختمانی به بازار عرضه می شوند که هر کدام از این مدل ها چه شیرآلات وارداتی و چه شیرآلات تولید داخل دارای درجه بندی های مختلف هستند و این درجه بندی ها به جنس شیرآلات ساختمانی تولید شده، طراحی، برند و تکنولوژی ساخت آن ها مربوط است. قیمت ها نیز بسیار متفاوت هستند. مثلا برای خرید شیرآلات ایتالیایی ، باید پول بیشتری بپردازید و شیرآلات تولید داخل دارای قیمت مناسب تری هستند.

یک دست شیرآلات کامل شامل چه چیزهایی نیست !

برای خرید هر کدام از شیرآلات ساختمانی اعم از شیرآلات طلایی ، شیرآلات ایتالیایی یا شیرآلات داخلی باید توجه کنید که دست کامل شیرآلات شامل شنلگ توالت و علم دوش نمی باشد و قیمت آن ها جداگانه حساب می شود. این موضوع در تمامی برندها مشخص و ثابت است و شما به تعداد شیر آفتابه ای ( شیر توالت ) که دارید باید شلنگ جداگانه تهیه کنید.

قیمت یک دست شیرآلات کامل شامل چه مواردی است؟

ضمانت شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی معمولا از آلیاژ برنج ساخته می شوند. در این آلیاژ برنج حدود 60% مس و الباقی آلیاژهای دیگر هستند بنابراین در برابر شکستن مقاومت دارند. در شیرآلات بهداشتی چیزی که حائز اهمیت است، جنس لعاب و کیفیت کارتریج محصولات است. در کنار این ها، کیفیت مهره ها و آب بندی شیرآلات نیز بسیار اهمیت دارد. بنابراین در اکثر موارد شرکت های معتبر لعاب و کارتریج شیرآلات بهداشتی خود را ضمانت می کنند.

شرکت ژیمان واردکننده شیرآلات دنیل به صورت انحصاری در ایران است. شیرآلات ایتالیایی دنیل با تکنولوژی به روز و جدید، لعاب و کارتریج شیرآلات لوکس بهداشتی خود را تولید می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد. شیرآلات ایتالیایی دنیل در 58 رنگ ساده و 114 طرح آبکاری ترکیبی تولید می شوند و طیف متنوعی از طرح ها را شامل می گردند. شرکت دنیل مدل های متنوعی از شیر روشویی پایه بلند ، شیر روشویی پایه کوتاه ، شیرآلات ایتالیی حمام  ، شیر دستشویی ، شیر ظرفشویی شلنگدار و ساده و … را تولید می کند و فرقی نمی کند که شما دارای کاسه روشویی طلایی و یا کاسه روشویی لوکس هستید این برند برای تمامی سلیقه ها شیرآلات بهداشتی متنوعی دارد.

برای بازدید از شو روم (نمایشگاه) محصولات شرکت ژیمان می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن : 8-02177335334

موبایل : 09357733120