وال هنگ ؛ توالت فرنگی دیواری

وجه تمایز وال هنگ با توالت فرنگی ساده در نصب متعلقات و اجزای اصلی آن داخل دیوار می باشد. پس از نصب ، یک فضای خالی میان توالت فرنگی و سطح زمین وجود دارد.

مهم ترین ویژگی وال هنگ

توالت فرنگی توکار در اندازه فشرده تری نسب به نوع ساده ساخته شده است و به دلیل آنکه اجزای آن در داخل دیوار قرار می گیرد ، در اصطلاح جمع و جور است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

وال هنگ

آیا توالت فرنگی توکار ، قدرت تحمل بالایی دارد؟

برخی از افراد براساس ظاهر آن نتیجه گیری می نمایند و با توجه به اینکه وال هنگ دارای پایه های زمینی نمی باشد ، مقاومت آن را پایین می دانند. اما تحقیقات در این زمینه ثابت کرده است که نباید برمبنای شکل ظاهری آن قضاوت شود و این نوع توالت فرنگی تا 400 کیلوگرم تحمل وزن دارد.

زیبایی ظاهری وال هنگ

اگر از افرادی هستید که به طراحی داخلی خانه خود اهمیت می دهید ، باید به فکر خرید تجهیزات سرویس بهداشتی لوکس با طراحی جدید باشید! اگر این اجزا به درستی در کنار یکدیگر قرار گیرند و از ترکیب رنگی مناسبی هم برای فضا استفاده شود ، به طور حتم دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام شما چشمگیر خواهد شد.

وال هنگ در میان انواع توالت فرنگی، یک گزینه مدرن به شمار می رود. امروزه با استفاده از متریال باکیفیت و طراحی زیبا، این وسیله علاوه بر اینکه کاربردی به شمار می رود یک وسیله دکوراتیو نیز می باشد که طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را گیرا و جذاب تر خواهد نمود.

وال هنگ

با چند مزیت توالت فرنگی دیواری آشنا شوید!

همه افراد با هر شرایطی می تواند از آن استفاده کنند!

اگر در خانواده خود ، افرادی هستند که از بیماری های مفصلی رنج می برند انتخاب و خرید وال هنگ می تواند از بروز پیامدهای بعدی ناشی از بیماری جلوگیری نماید.
استفاده از توالت فرنگی های ساده برای کودکان سخت است ، اما وال هنگ برای این گروه سنی کاملاً مناسب است.

علت را می توان در تنظیم ارتفاع آن در هنگام نصب دانست. شما می توانید براساس راحتی پای آسیب دیده فرد موردنظر ، هنگامی که زانو را خم و راست می نماید و یا قد کودک خود ارتفاع توالت فرنگی را تنظیم کنید.

در هنگام نظافت آن ، به مشکلی برنخواهید خورد!

نظافت اطراف پایه های توالت فرنگی ایستاده بسیار سخت و دشوار است، زیرا جرم به کناره های پایه می چسبد و برای تمیز کردن آن فرد به دردسر می افتد. اما در زمان نظافت وال هنگ به دلیل فاصله موجود بین بدنه و سطح زمین ، نیازی به خم شدن نیست و با یک تی به راحتی تمیز می گردد.
در صورتی که توالت فرنگی از متریال درجه یک ساخته شده باشد ، نیازی به استفاده از شوینده های قوی نمی باشد و به سادگی دورتادور بدنه آن تمیز می گردد.

در مصرف آب صرفه جویی می شود!

با استفاده از سیستم جدید به کار رفته در سیفون وال هنگ ، از حداقل آب ممکن استفاده می شود و در نتیجه یک محصول دوستدار طبیعت محسوب می‌گردد.

فضا را دلبازتر از آنچه که هست نشان می دهد!

از لحاظ بصری ، هر وسیله ای که به زمین متصل نباشد کم حجم تر از آنچه که هست به نظر خواهد رسید. از لحاظ فیزیکی نیز به علت کارگذاری متعلقات آن درون دیوار و عدم وجود مخزن بزرگ آب مساحت بسیار کمتری را نسبت به نوع ایستاده اشغال می نمایند.

وال هنگ

به کمک وال هنگ ، دکوراسیون مینیمال بسازید!

توالت‌های دیواری یکی از اکسسوری‌هایی هستند که روز به روز بر محبوبیتشان افزوده می‌شود. اگر شما نیز به فکر داشتن یک سرویس بهداشتی لوکس هستید، می توانید از این تـوالت برای تکمیل یک فضای لاکچری استفاده کنید.

انواع شیرآلات لاکچری ایتالیایی DANIEL ، نظیر شیرآلات توکار و روکار برای شما عزیزان عرضه می گردد. از دیدن مدل های « شیرآلات ایتالیایی دنیل » لذت خواهید برد!

هزینه بیشتر ؛ کارایی بالاتر!

اگر مقایسه ای میان توالت فرنگی های ساده با وال هنگ انجام دهید ، متوجه خواهید شد که قیمت توالت فرنگی دیواری بالاتر است. با توجه به نصب آن در داخل دیوار ، هزینه نصب نیز بیشتر است اما با توجه به کارایی آن و مزیت هایی که دارد ، ارزش پرداخت هزینه بالاتر را خواهد داشت!

در صورتی که هنوز برای خرید وال هنگ تردید دارید ؛ توصیه می شود مطلب « خرید وال هنگ یا توالت فرنگی معمولی؟ » را مطالعه نمایید.

عرضه توالت فرنگی خارجی | خرید توالت فرنگی خارجی

اگر یک جستجوی ساده در میان شرکت های عرضه کننده محصولات ساختمانی بهداشتی نمایید؛ تعدادی انگشت شماری را به عنوان تولید کننده تجهیزات لوکس و باکیفیت خواهید یافت.

ژیمان عرضه کننده انواع تجهیزات بهداشتی لوکس ، با طراحی منحصر به فرد از شرکت های معتبر سطح بین المللی است.

شرکت اسپانیایی BATHCO ، نامی آشنا در زمینه تولید محصولات لاکچری و مدرن از بهترین مواد اولیه می باشد. برای مشاهده مدل های مختلف انواع وال هنگ ، برروی « توالت فرنگی خارجی (BATHCO) » کلیک نمایید.

خرید کاسه روشویی شیک و باکیفیت ، یکی از اجزای اصلی سرویس بهداشتی لوکس می باشد. برای مشاهده مدل های بیشتر بر روی « روشویی طرح دار BATHCO » کلیک نمایید.