کاسه روشویی طرح دار ؛ یکی از عناصر دکوراتیو

کاسه روشویی طرح دار را می توان به عنوان به روزترین و لوکس ترین روشویی های تولید شده در چند سال گذشته یاد نمود که جذابیت بصری فوق العاده ای دارند و دست طراحان را باز می گذارد تا بتوانند طرح هایی الهام گرفته از طبیعت یا هر آنچه در تصورات خود دارند را به واقعیت تبدیل نموده و آثار هنری متفاوتی را خلق نمایند. بنابراین اگر کاسه روشویی را یک عنصر دکوراتیو بمانیم ، بیراه نگفته ایم!

روشویی ؛ مهم ترین جزء دکوراتیو سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و حمام از تجهیزات خاصی برخوردار می باشند. اگر به درستی به دیزاین این تجهیزات پرداخته نشود ، فضایی کسل کننده ایجاد خواهد شد که هیچگونه زبیایی بصری ندارد. اگر می خواهید که دیزاین حمام و سرویس بهداشتی شما خاص باشد ، باید وسواس زیادی در انتخاب تک تک این تجهیزات بهداشتی به خرج دهید. همچنین می توانید از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید و نظرات خود را با او در میان بگذارید.

برای بازسازی سرویس بهداشتی نیازی نیست که همیشه به تعمیرات بزرگ و اساسی دست بزنید. گاهی تنها با تعویض برخی المان های مشخص می توانید فضایی کاملاً جدید به این مکان ببخشید. برای داشتن سرویس بهداشتی لاکچری به روز و یا سرویس بهداشتی کلاسیک، در هر صورت یک راهنمای خوب در هنگام برنامه ریزی برای طراحی این مکان می تواند به شما کمک کند.

به منظور داشتن یک سرویس بهداشتی و حمام لوکس، مناسب‌ترین کاسه روشویی چیست؟

روشویی یکی از عناصر پرکاربرد می‌باشد و به راحتی نباید نادیده گرفته شود. هیچ حمام یا سرویس بهداشتی بدون یک روشویی کاربردی ، بادوام و زیبا نمی‌تواند کامل باشد. انواع روشویی فانتزی را می توان به دو دسته کلی روشویی کابینت دار و روشویی کاسه ای تقسیم بندی نمود :

روشویی کابینت دار

این روشویی ها در حمام ها و سرویس بهداشتی های کوچک و بزرگ قابل استفاده هستند و با هر سبک دکوراسیون داخلی مطابقت دارند. کابینت این روشویی ها مکان بسیار مناسبی را برای نگهداری اشیاء و لوازم مورد نیاز فراهم می آورد. با استفاده از روشویی کابینت دار می توان فضایی مرتب ، منظم و سازمان یافته ایجاد نمود و از آن لذت برد.

روشویی کاسه ای

در حال حاضر روشویی کاسه ای جزء مدرن ترین سینک های روشویی سرویس بهداشتی است و مکان قرارگیری آن به عنوان یک نقطه کانونی در نظر گرفته می شود. این نوع روشویی علاوه بر اینکه برای بزرگسالان قابل استفاده است ، سایز کوچک آن نیز می تواند توسط کودکان مورد استفاده قرار گیرد. افزودن این مدل سینک به حمام یا دستشویی نمایی مدرن و مد روز به فضا می بخشد و آن را متفاوت جلوه می دهد.

کاسه روشویی در مدل های مختلف روشویی سنگی ، روشویی شیشه ای ، روشویی چینی و روشویی فلزی تولید می گردد. روشویی های سنگی در انواع روشویی صفحه ای کورین ، روشویی صفحه ای گرانیتی و روشویی صفحه ای سنگ مرمر ساخته می شوند.

در تصاویر زیر می توانید تلفیقی از این دو نوع روشویی را مشاهده نمایید که در نوع خود کاربردی و جالب توجه هستند :

این نکات را در هنگام دیزاین سرویس بهداشتی و حمام خود فراموش نکنید!

1- در صورتی یک دیوار مجزا برای قرارگیری کاسه روشویی دارید ، بهتر است تا جای ممکن روشویی بزرگ تری را انتخاب کنید تا تمام دیوار را به خود اختصاص دهد. این گونه می توانید از فضای روشویی به عنوان فضای ذخیره سازی نیز استفاده کنید.

2- از آن جایی که آینه ها در هر مکانی که به کار برده شوند، فضا را از آن چه که هست بزرگ تر و روشن تر جلوه می دهند، وسیله ای بسیار کاربردی به شمار می روند. به همین دلیل می توانید از ویژگی های این عناصر در تمام نقاط خانه بهره مند شوید. آینه در سرویس بهداشتی نیز یکی از عناصر بسیار مهم به شمار می رود. حتی می توانید از آینه به عنوان یک نقطه کانونی در طراحی سرویس بهداشتی فرنگی بهره مند شوید. برای این منظور یک آینه مجلل و باشکوه انتخاب مناسبی خواهد بود.

3- تعویض عناصر بزرگ تر همچون وان و یا روشویی کمی دشوارتر است. به همین دلیل زمانی که می خواهید این تجهیزات را خریداری کنید، باید مدلی را انتخاب کنید که در بلند مدت زیبایی خود را حفظ کند. برای این منظور سبک مدرن انتخاب مناسبی خواهد بود. با این انتخاب در سال های طولانی، سرویس بهداشتی ای زیبا و به روزی خواهید داشت.

ژیمان عرضه کننده محصولات بهداشتی ساختمانی BATHCO

شرکت Bathco یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده روشویی با طراحی های خاص و منحصر به فرد می باشد. ژیمان عرضه کننده لوکس ترین و مدرن ترین مدل های کاسه روشویی از این شرکت مطرح اسپانیایی می باشد. طراحان Bathco با الهام گرفتن از طبیعت ، خالق تصاویر دوست داشتنی هستند که احساس خوشایندی را در بیننده به وجود می آورد. در تصاویر زیر تعدادی از نمونه های کاسه روشویی Bathco که طرح های آن هنر دست می باشد ، را مشاهده می نمایید :

کاسه روشویی

کاسه روشویی

کاسه روشویی

کاسه روشویی

کاسه روشویی

دیگر محصولات ژیمان :

شیرآلات Daniel ، وان و جکوزی مدرن خارجی ، چینی آلات بهداشتی Bathco  ، روشویی ایستاده Bathco ، توالت فرنگی Bathco