طراحان دکوراسیون داخلی به دنبال اجرا و پیاده سازی طرح هایی برای دیزاین حمام هستند که با کمترین ضریب شکست مواجه شود و یک فضای متفاوت را بسازد. دیزاینی که در کمتر خانه ای مشاهده شود و همراه با نوآوری و خلاقیت باشد. طراحی چنین فضایی علاوه بر داشتن ویژگی های فوق باید به گونه ای باشد که با تغییرات ترند در هر سال ، دچار از مُدافتادگی نشده و برای بیننده تکراری نگردد.

استفاده از رنگ سفید و مشکی در طراحی داخلی حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی ، قابلیت آن را دارد تا از یک محیط معمولی ، یک فضای کاملاً لوکس ، به روز و شیک بسازد!

دیزاین حمام به رنگ سفید و مشکی

در هنگام ترکیب این دو رنگ برای دیزاین حمام خود ، می توانید به دو گونه عمل کنید:

  • استفاده از تجهیزات بهداشتی مشکی رنگ + کف پوش و دیوار سفید رنگ
  • استفاده از تجهیزات بهداشتی سفید رنگ + کف پوش و دیوار مشکی رنگ

هردو فضاسازی ، شکیل ، زیبا و لوکس هستند و بنا به سلیقه شما باید طراح یکی از این دو طرح اولیه را اجرا نماید.

وان حمام سفید رنگ در دیزاین حمام

همانگونه که در تصویر زیر ملاحظه می نمایید ، یک وان حمام لوکس سفید رنگ و با کیفیت که پشت آن بک گراندی به رنگ سیاه طراحی شده است ، جلوه گری می کند. استفاده از روشویی کاسه ای یک انتخاب مدرن به جای روشویی های معمولی می باشد. شاید در نظر اول اینگونه به نظر برسد که طراح ، کار ویژه و منحصر به فردی انجام نداده است ، اما اینگونه نیست و او براساس نظریات مکتب مینیمالیسم عمل نموده است. طراحی مینیمال یعنی تنها به کلیات اهمیت داده شود تا در عین سادگی ، جذابیت بصری داشته باشند.

دیزاین حمام

کف پوش مناسب

سنگ مرمر یکی از لاکچری ترین کف پوش های حال حاضر در سراسر جهان می باشد. این نوع کف پوش ها دارای قیمت بالایی بوده و از کیفیت عالی برخوردار هستند. استفاده از سنگ مرمر ، به فضا ابهت بخشیده و احساس قدرت را تداعی می کند. در تصویر زیر ، استفاده از گلدان و چراغ آویز به رنگ مشکی متناسب با کف ، بسیار جالب توجه می باشد. همچنین آینه بزرگ و قدی با قاب طلایی رنگ ، شکوه محیطی که در آن قرار دارد را به رخ بیننده می کشد و فضایی سلطنتی می سازد. دیزاین حمام در این تصویر تلفیقی از سبک کلاسیک و سبک مدرن می باشد.

مطلب پیشنهادی : طراحی حمام کلاسیک

طراحی این حمام نیز بسیار ساده و در عین حال شیک می باشد. تک تک اجزا نظیر توالت فرنگی ، روشویی و وان در جای مناسب خود قرار گرفته اند و چیدمان از نظم خاصی برخوردار است.

مطلب پیشنهادی : طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی فرنگی

دیزاین حمام

وان حمام مشکی رنگ در دیزاین حمام

رگه های به کار رفته در بدنه این وان حمام با رگه های سنگ مرمر که به عنوان دیوارپوش استفاده شده است ، تناسب دارد و این دقت نظر طراح دکوراسیون داخلی را متذکر می شود. استفاده از گل های طبیعی ، انرژی مثبت فراوانی را به محیط انتقال داده و استحمام در وان را لذت بخش می نماید.

در تصویر ذیل نیز ، رگه های به کار رفته در بدنه وان ، با رگه های کف پوش که از سنگ مرمر مرغوب می باشد ، ست شده است و رنگ خاکستری ملایم دیوارها و کف ، زیبا و برازنده می باشد.
خرید شیرآلات لوکس به رنگ طلایی ،  یک تضاد عالی را به وجود می آورد و فضایی دلنشین و جذاب را تداعی می نماید.

دیزاین حمام

به کارگیری المان های طبیعی در طراحی حمام به رنگ های تیره

این تصویر ، دیزاین حمام یک خانه ویلایی را نشان می دهد که استفاده از المان ها و عناصر طبیعی به عنوان یکی از اصول فنگ شویی حمام ، بسیار جالب توجه می باشد. آرامشی که از حضور در طبیعت بر انسان غالب می شود قابل وصف نیست و تنها کسانی حس زیبای نهفته در این جمله را درک می کنند که دوستدار طبیعت هستند.

همانگونه که در تصویر ملاحظه می نمایید ، قسمتی از کف پوش که وان بر روی آن کارگذاری شده از الوان چوبی می باشد و قرارگیری آن در کنار پنجره ای که گیاهان قابل مشاهده هستند ، احساس بودن در طبیعت را به خوبی القا نموده و انتخابی هوشمندانه است.

به منظور نورپردازی ، از لامپ های کوچکی استفاده شده و هدف طراح از چنین نورپردازی ضعیفی ، بهره گیری از نور طبیعی خورشید می باشد که این خود یکی دیگر از اصول فنگ شویی است. آرامش گرفتن از نور طبیعی به جای پرتوهای نور مصنوعی!

کابین دوش نیز سبب مجزا شدن این بخش از سایر قسمت ها می گردد. از جمله مزایای استفاده از کابین دوش ، جلوگیری از نفوذ بخار آب و رطوبت به سایر تجهیزات می باشد.

دیزاین حمام

استفاده از عناصر طبیعی نمادی از سبک روستیک

این تصویر نیز نشانگر استفاده از دیوارپوش سنگی و بتنی می باشد که طراح تلیفی از سبک روستیک و سبک مدرن را در دیزاین حمام به کار برده است.

مطلب پیشنهادی : طراحی حمام روستیک

بهره گیری ویژه از طبیعت در دیزاین حمام

این وان مشکی نیز با پشت زمینه ای از چوب و پنجره ای که رو به طبیعت بکر است، یک طراحی زیبا به شمار می آید. باز هم همچون تصویر قبلی از نور خورشید بهره گرفته شده و به نورپردازی مصنوعی آنچنان که باید و شاید پرداخته نشده است.
با وجود آنکه طبیعت در برابر چشمان بیننده است اما از یک گلدان گل استفاده شده که در کنار وسایل مورد نیاز استحمام جای گرفته است.

دیزاین حمام

متفاوت تر از قبل با وان جکوزی وارداتی ژیمان

وان جکوزی وارداتی از معتبرترین برندهای خارجی با کیفیت بالا که توسط کارشناسان عالی رتبه ژیمان در علم معماری و صنعت به تأیید رسیده است ، در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد که خاص پسندید و می خواهید متفاوت بیندیشید!

چشم ها ، خیره می مانند ؛ زیرا حمام شما به وسیله تجهیزات خارجی لوکس ژیمان طراحی شده است.

برای مشاهده مدل های مختلف محصولات ساختمانی ژیمان نظیر وان و جکوزی ، چینی آلات بهداشتی bathco ، شیرآلات daniel و روشویی های ایستاده به صفحه آن که توسط لینک مشخص شده است، مراجعه فرمایید.