اهمیت به جزئیات در طراحی سرویس بهداشتی مدرن بسیار حائز اهمیت می باشد. پرداخت به تک تک اجزا از کوچکترین عضو تا بزرگترین آن ها می تواند تعیین کننده جلوه بصری آن گردد. روشویی فانتزی یکی از همین تجهیزات است که جلوه بسیاری را به نمای سرویس بهداشتی خواهد بخشید.

خرید روشویی فانتزی

قبل از خرید روشویی فانتزی باید انواع روشویی های موجود در بازار را بشناسید و براساس موقعیت مکانی و سبک دکوراسیون برگزیده شده ، نمونه مناسب را خریداری نمایید.

روشویی فانتزی

انواع روشویی فانتزی

معمولا روشویی ها دارای 3 مدل اصلی هستند؛ در اولین مدل برای ایجاد نمای یک دست سینک به کمد زیر خود متصل می شود. در مدل دوم سینک روی کمد قرار گرفته و به شکل یک کاسه و یک کمد جدا از هم دیده می شوند و تنوع زیادی در این مدل وجود دارد و در مدل آخر کمد و سینک به صورت یک پارچه دیده می شوند.

مطلب پیشنهادی : شناخت تجهیزات سرویس بهداشتی لوکس

روشویی دوقلو

بهتر است در سرویس های بهداشتی با متراژ زیاد ، از روشویی دوقلو استفاده شود ، زیرا شکوه زیادی را به فضا خواهد بخشید. معمولاً روشویی های دوقلو را بر روی یک کمد (کابینت) کارگذاری می نمایند ، بدین گونه علاوه بر اینکه یک فضای زیاد برای نگهداری وسایل شخصی خواهید داشت ، دو نفر بدون انتظار کشیدن می توانند همزمان از روشویی استفاده نمایند.
این مدل برای سرویس بهداشتی زوج های جوان یک گزینه ایده آل به شمار می رود.

توجه : روشویی های دو قلو می توانند مانند روشویی های تکی به صورت جداگانه نیز استفاده شوند. نیازی نیست که حتما روشویی ها به صورت یک تکه و متصل به هم باشند. در این صورت، می توانید از دو عدد روشویی کاملاً جدا از هم استفاده نمایید.

انواع روشویی دوقلو

در بازار روشویی های دوقلو در مدل ها، اندازه ها و رنگ های متفاوتی وجود دارد.

  • روشویی های دو قلویی که دارای جزئیات چوبی و یا مسی هستند، در ترکیب با اشیاء قدیمی و کلاسیک ظاهر بی نظیری پیدا خواهند کرد.
  • روشویی های شیشه ای جزء طرح های معاصر محسوب می شوند که فضای شیکی را خلق می نمایند.
  • روشویی هایی از جنس کوارتز که عموماً سفید رنگ هستند ، دارای محبوبیت زیادی می باشند ، زیرا می توان این روشویی ها را با اکسسوار ها و سطوح رنگی ترکیب نمود. همچنین روشویی سفید به دلیل این که مکان را روشن تر و تمیز تر جلوه می دهد ، جزء بهترین انتخاب ها به شمار می رود.

روشویی فانتزی

نکات مهم در هنگام خرید روشویی دوقلو

انتخاب روشویی مناسب باید براساس احتیاجات شما ، تعداد افرادی که در خانه زندگی می کنند، اندازه و متراژ سرویس بهداشتی و بودجه مورد نظر صورت پذیرد. اگر در سرویس بهداشتی برای استفاده از روشویی دوقلو فضای کافی وجود ندارد، انتخاب چنین روشویی نامناسب خواهد بود.
البته اگر این موضوع را نیز در نظر بگیرید که روشویی دوقلو نیاز به ایجاد تغییرات و لوله کشی جدید دارد، استفاده از روشویی تکی بسیار اقتصادی تر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی : مزایا و معایب طراحی حمام با کاسه روشویی دوقلو چیست؟

روشویی کاسه ای نسل جدید روشویی فانتزی

متریال مورد استفاده در این روشویی های نسل جدید ؛ سنگ کوارتز ، شیشه ، فلز مس ، سنگ های طبیعی و مصنوعی ، سرامیک و … می باشد.

روشویی کاسه ای نیز همانند دیگر وسایل دکوراتیو منزل برای سبک های کلاسیک ، مدرن ، روستایی ، صنعتی و غیره ساخته می‌شود.

یکی از رنگ های جدید که میان طراحان داخلی پرطرفدار شده است ، کاسه روشویی مشکی رنگ است.
روشویی به رنگ مشکی در مرکز توجه دیزاین سرویس بهداشتی و حمام قرار می گیرد و تضاد فوق العاده میان آن با رنگ سفید سایر تجهیزات بهداشتی ، فضایی چشمگیر خلق می نماید که برای هر بیننده ای جذابیت بصری دارد.

مطلب پیشنهادی : دیزاین حمام سفید و مشکی ؛ فضایی متفاوت!

روشویی کاسه ای لوکس

از شیک ترین مدل کاسه روشویی ها در بازار ، انواع آبکاری شده با طلا هستند که بهترین گزینه برای ساختمان های مجلل و بسیار لوکس می باشند. هارمونی خوبی با شیرآلات برنجی و کابینت های سنگی دارند و دارای بالاترین قیمت می باشند.

پیشنهاد ژیمان : خرید شیرآلات ایتالیایی

همانگونه که در تصاویر زیر مشاهده می فرمایید ، کاسه روشویی روکار چهره ای فوق العاده جذاب به دکوراسیون سرویس بهداشتی می دهد. خصوصاً اگر کاسه انتخاب شده ، طرح دار بوده و رنگی متناسب با رنگ دیزاین آن داشته باشد.

روشویی فانتزی

روشویی فانتزی

روشویی فانتزی

روشویی فانتزی

روشویی فانتزی

شیرآلات خارجی ژیمان | فروش تجهیزات لوکس سرویس بهداشتی و حمام

ژیمان یکی از واردکنندگان برتر تجهیزات بهداشتی خارجی می باشد. این واحد فروش مفتخر است تا با تکیه بر دانش متخصصین خود و با بهره گیری از نظرات طراحان داخلی خبره ، بهترین محصولات را از شرکت های معتبر خارجی عرضه نموده و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.